Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Автомобільні шини зимові ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Автомобільні шини зимові ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Автомобільні шини зимові ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-02-17-012802-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за рахунок коштів державного бюджету на 2023 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 476 080,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником враховувались комерційні пропозиції постачальників товарів, а також інформація про ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників запчастин, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель «Prozorro».


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі здійснено відповідно до сформованої потреби спеціалістів Замовника, які задіяні до процесу експлуатації та технічного обслуговування транспортних засобів, з урахуванням кількості транспортних засобів, їх марок та моделей, експлуатаційних умов.

Згідно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі автомобільні шини зимові Марка/модель DIPLOMAT WINTER ST 185/65 R15; VOYAGER WINTER 195/65 R15; VOYAGER WINTER 1 M+S 215/60 R16; Matador MP93 NORDICCA 215/65 R16. Усі технічні показники (Індекс навантаження, Індекс швидкості, Паливна економічність, Зчеплення) повинні бути нанесені на боковину шини та/або на етикетку заводу виробника. Вся продукція повинна відповідати ДСТУ, або ТУ, або ГОСТ, або Правилам ЄЕК ООН стандартам і технічним вимогам. У вартість товару входить доставка до місця поставки товару, навантаження та розвантаження товару.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux