Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Поточний ремонт службових приміщень адмінбудівлі ГУНП у Львівській області за адресою: вул. Городоцька,126 у м. Львові

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Поточний ремонт службових приміщень адмінбудівлі ГУНП у Львівській області за адресою: вул. Городоцька,126 у м. Львові за кодом ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Поточний ремонт службових приміщень адмінбудівлі ГУНП у Львівській області за адресою: вул. Городоцька,126 у м. Львові за кодом ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонтв кількості 1 послуги.


Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:Відкриті торги з особливостями UA-2024-04-04-012525-a

 

Розмір бюджетного призначення:сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у роботах за рахунок коштів місцевого бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

294 623,00грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг на підставіпроектно-кошторисної документації.

 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Відповідно до технічних та якісних характеристик до предмета закупівлі послуг з поточного ремонту службових приміщень адмінбудівлі ГУНП у Львівській області за адресою: вул. Городоцька,126 у м. Львові повинні бути виконанні з дотриманням технологічних процесів будівництва, відповідати вимогам будівельних норм, правилам та стандартам встановленим для виконання такого виду послуг, матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати вимогам чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, проектній документації та умовам Договору, з метою забезпечення надійності, міцності, стійкості і довговічності конструкцій, монтажу технологічного та інженерного обладнання/матеріалів.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux