Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями «Повнораціонний сухий корм для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід» ДК 021:2015 – 15710000-8

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

«Повнораціонний сухий корм для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід» ДК 021:2015 – 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин»

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Повнораціонний сухий корм для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід» ДК 021:2015 – 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин»  в кількості 4410 кілограм.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-01-23-015067-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послуг за рахунок коштів державного бюджету на 2023 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 361 620,00 грн.


Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуги методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Товар повинен постачатися в упаковці (тарі), що забезпечує захист його від пошкодження або псування під час транспортування та зберігання. Розфасований в нових мішках з поліпропілена, або з поліетилена, або іншого допустимого матеріалу, вагою 18 кг.

Якість продукції повинна відповідати вимогам класу преміум (PREMIUM) та вимогам чинних нормативно-правових актів на цей вид товару відповідно до ДСТУ/ГСТУ/ГОСТ/ТУ. Якість товару підтверджується на всю партію є обов’язковим, а саме: декларація виробника (якісне посвідчення) та експертний висновок (протокол досліджень).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux