Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Заправка та регенерація картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Заправка та регенерація картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної обчислювальної техніки) 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Карти пам’яті, чохли та захисне скло для планшетів за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2024-02-26-012772-a

 

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

526 090,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості полуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик.ІНФОРМАЦІЯ

ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ


1.Послуги повинні виконуватися з використанням спеціалізованого обладнання для оперативного надання послуг із заправки та регенерації картриджів друкуючих пристроїв.

2. Видаткові матеріали, які будуть використовуватися для заправлення й відновлення картриджів повинні бути нові.


 

Загальні вимоги:

1. Заправка картриджа включає в себе: технічне обстеження, чистка картриджа від зайвого тонеру спеціалізованим обладнанням, заправка новим тонером, тестування заправленого картриджа та кур’єрська доставка («двері-двері») пустих картриджів від Замовника до місця виконання послуг за договором, а також заправлених картриджів від місця виконання послуг за договором до Замовника.

1.1. Заправка картриджа складається з розбору картриджа; очищення бункера від відпрацьованого тонеру; очищення світлочутливого барабана від спеченого тонеру; очищення ролику заряду і магнітного вала від паперового пилу і залишків тонеру; очищення від паперового пилу і залишків тонеру металевого ракеля і перевірки цілісності його пластикової вставки; очищення шестерень, заповнення новим порошком тонеру; збірки картриджа; перевірки цілісності електричних контактів; друку тестової сторінки; нанесення спеціального маркування з датою заправки на картриджі; наклеювання гарантійних пломб на бокових кришках картриджа (за погодженням).

2. Регенерація картриджа включає в себе: розбірку, чистку (очищення всіх бункерів картриджа), заміну фотобарабану та ракеля, леза дозування та чистячого леза, ущільнювачів магнітного валу і роликів; очищення всіх деталей картриджа сервісним пилососом; зняття залишкового заряду; змащування пари "фотобарабан - ракель"; заправка новим тонером (із дотриманням вагових норм виробника картриджа), складання та тестування.

3. Заправка та регенерація картриджів здійснюється протягом 24 годин з моменту отримання заявки.

4. Надання послуги Виконавець має здійснювати силами та засобами Виконавця, у місці виконання послуг за договором.

5. У вартість послуги мають входити всі витратні матеріали, тестування заправленого картриджа та кур’єрська доставка («двері-двері») пустих картриджів від Замовника до місця виконання послуг за договором та навпаки.

6. Виконавець повертає заправлені (регенеровані) картриджі із друкованими тестовими сторінками, що підтверджують якість друку. На тестовій сторінці, яка додається, не повинно бути дефектів зображення, розмитого або нечіткого зображення, плям, крапок, фону, у тому числі і на зворотньому боці аркушу. Якість друку тексту не повинна відрізнятися від друку за допомогою оригінального картриджа з оригінальною заправкою.

7. Кожен заправлений картридж повинен бути запакований у світлонепроникний пакет із чітким зазначенням маркування типу заправленого картриджа. В середині упаковки не повинно бути залишків фарбувального матеріалу (тонеру).

8. Кількість тонеру, заправленого в кожен картридж, а також число копій, які виробляє картридж після заправки та/або регенерації, повинні бути не гірше нормативних для даного типу картриджів. При заміні фотобарабанів/валів до відповідних картриджів кількість надрукованих сторінок заправленого картриджа повинна відповідати заявленому об’єму картриджа.

9. Після надання послуг на корпусі картриджа не повинні бути присутні сліди проведених робіт (тонер, мастило і т.д.), тобто корпус повинен бути чистим, не повинно бути грубих слідів його розтину (відколи, не передбачені отвори, відламані і деформовані частини корпусу).

10. Виконавець у разі неякісної заправки картриджа (осипання тонеру в принтері заклинювання валів, дефект друку (смуги чорні або білі, плями, крапки, розмите або нечітке зображення, затемнення, блідий друк, сторонній фон, в тому числі і на зворотному боці відбитка) повинен здійснити перезаправку картриджа за свій рахунок і провести роботи по очищенню забруднень принтера пов'язаних з осипанням тонеру.

11. У разі виходу з ладу друкуючої техніки Замовника з причини неякісно заправленого картриджа Виконавець відшкодовує Замовнику витрати на ремонт оргтехніки.

12. При прийнятті послуг із заправки/ регенерації картриджів Виконавець засвідчує на заявці Замовника тип виконаної послуги (заправка, повна чи часткова регенерація) за кожним картриджем окремо своїм підписом та печаткою (у разі її використання).

13. У разі якщо картридж не підлягає подальшій заправці (регенерації) – він повертається Замовнику разом із відповідним актом.

14. Гарантія на заправку (регенерацію) картриджів діє на весь період його використання впродовж всього ресурсу заправки. Гарантія на картридж після проведення робіт з регенерації повинна забезпечувати роботу картриджа протягом 3 (трьох) заправок.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux