Оператори служби «102» та диспетчери поліції Львівщини покращили навички реагування на звернення, які надходять до поліції від дітей

офіційно

 

Серія тренінгів пройшла в рамках проєкту «Підтримка Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України у протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та кіберзлочинності» за ініціативи Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. До проведення тренінгів залучалися тренери з ГО «Ла Страда-Україна».

Під час тренінгів, які відбулися у Львові 7-9 та 11-13 жовтня, оператори  служби «102» та диспетчери поліції Львівщини: сформували розуміння особливостей телефонного спілкування з дітьми різних вікових груп, навички ідентифікації дітей, які опинилися у кризовій ситуації,  вивчили законодавство у сфері захисту прав дітей; опрацювали механізм реагування на повідомлення від дітей, які постраждали від насильства, булінгу чи жорстокого поводження, а також  відпрацювали набуті знання під час практичних вправ.

Правоохоронці нагадують дітям, які стали жертвою булінгу чи домашнього насильства, торгівлі людьми чи кіберзлочинності – не мовчіть! Негайно звертайтеся на лінію «102» або у найближчий підрозділ поліції. Ми захистимо!

Відділ комунікації поліції Львівської області