З нагоди Дня захисників і захисниць України кращі співробітники поліції Львівщини отримали відзнаки

офіційно

Сьогодні, 13 жовтня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський привітав колег-правоохоронців зі святом, присвоєнням чергових спеціальних звань, а також вручив кращим співробітникам поліції Львівщини відзнаки за відданість Присязі та сумлінну службу.

«Вітаю вас з визначним державним святом – Днем захисника і захисниці України. Більшість з вас несли службу на сході України, є учасниками бойових дій. Тому особливо приємно мені сьогодні відзначити поліцейських, які сумлінно виконують свої службові обов’язки – розкривають злочини, займаються профілактикою, вдень і вночі готові прийти на допомогу тим, хто потрапив в біду. Люди цінують це – до нас звертаються за допомогою, нам довіряють. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення та успіхів у службі»,- звернувся до присутніх Олександр Шляховський.

З перших днів проведення АТО/ООС поліцейські Львівщини несуть службу на сході України, втративши за ці роки п’ятьох товаришів.

Відділ комунікації поліції Львівської області