«День з поліцейським та рятівником»: на Львівщині правоохоронці проводять  уроки безпеки для дітей

поліція і діти

Під час занять дітлахи мають змогу ознайомитися  з особливостями роботи поліцейських та рятівників, побачити спецзасоби та техніку, приміряти екіпірування.

Сьогодні, 15 вересня, співробітники ювенальної превенції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи поліції Львівщини, а також шкільні офіцери патрульної поліції та співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області розгорнули у Львові «містечко безпеки», де розповіли школярам, як діяти у разі виникнення надзвичайних та небезпечних ситуацій.

Зокрема, правоохоронці пояснили, як поводитися у разі пожежі, нагадали про наслідки ігор з вогнем та розповіли про порядок дій під час евакуації. Під час майстер-класу дітлахи змогли відчути себе справжніми поліцейськими та рятувальниками, приміряли формений одяг, навчилися управлятися з вогнегасником та ліквідували умовну пожежу.

Також правоохоронці нагадали дітям про загальні правила безпечної поведінки, дотримання Правил  дорожнього руху. Крім того, дітки дізналися, як поводитися у ситуаціях, коли ти загубився чи заблукав,  що робити під час розмови з незнайомцем тощо.

Такі профілактично-освітні заходи триватимуть до 25 вересня у всіх районах області.

Відділ комунікації поліції Львівської області