пл. Генерала Григоренка, 3, м. Львів, 79007, Україна
тел.: +38 032 258 68 80, факс +38 032 258 67 85
e-mail :
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected] , [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
17.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16
17
1819202122
23242526272829
3031
дата з:
по:Головна » Новини » Статті

На Львівщині ще одна група поліцейських пройшла "Курс підготовки інструкторів з особистої безпеки" (ФОТО, ВІДЕО)
06.10.2017 | 16:43

Від 11 вересня по 6 жовтня на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції у Львівській області, за підтримки Канадської поліцейської місії, відбулись навчальні збори фахівців у галузі тактичної підготовки, по завершенні яких сьогодні, 6 жовтня, учасники отримали сертифікати інструкторів.

 

Випускників привітали заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Тарас Бакай, командуючий Канадської поліцейської місії в Україні старший суперінтендант Брюс Кіркпатрік та керівник операційного департаменту Консультативної місії Європейського союзу в Україні Удо Моллер.

 

«Я хочу подякувати усім партнерам, які нам допомагають і навчають наших поліцейських за передовими технологіями. Сподіваюсь, що сьогоднішні випускники не зупиняться на цьому, а розповсюджуватимуть свої знання серед колег і це дозволить їм піл час несення служби почуватись впевненіше і безпечніше», - зазначив у привітанні Тарас Бакай.

Участь у тренінгах взяли 24 поліцейських з Львівської, Донецької, Вінницької, Рівненської, Житомирської, Волинської, Одеської, Харківської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької областей», з них дев’ятнадцять представників тренінгових центрів поліції, викладач навчального центру та четверо патрульних поліцейських.

 

 

Під час навчань поліцейські ознайомились з міжнародними практиками, які раніше на території України не застосовувалися. Поліцейські інструктори з Канади спільно з українськими поліцейськими, які раніше успішно завершили курс та отримали інструкторські сертифікати, провели чотиритижневий курс навчання, сформований за канадськими стандартами та адаптований під українське законодавство.

 

В умовах, наближених до реальних, майбутні інструктори отримали знання та навички для підготовки своїх колег по службі. Програма навчання передбачає оволодіння навичками зупинки транспортних засобів, тактичні дії в приміщеннях та на сходах, затримання озброєних злочинців, правомірне та ефективне застосування спецзасобів, заходів фізичного впливу та вогнепальної зброї, оцінка ризику та обґрунтування дій, тощо.

 

 

Один поліцейський вибув з програми через недосконале володіння тактичними навиками та технікою застосування заходів впливу.

 

«Це вже четвертий випуск інструкторів, які пройшли курс навчання. Цей випуск є найбільшим і один з найуспішніших - серед курсантів ми виявили дуже багато лідерів. Також приємно, що серед нових інструкторів є дві дівчиниполіцейські з Львівщини - Тетяна Петрущак та Крістіна Ревуцька з Житомира. Впевнена, що вони будуть прикладом і для чоловіків. Дуже приємно, що поліцейські хочуть вдосконалюватись і сподіваюсь, що отримані знання знадобляться у повсякденній роботі їм, а також тим, кого вони будуть навчати», - розповіла заступник командуючого Канадської поліцейської місії в Україні інспектор Джері Керр.

 

 

Сьогодні, 6 жовтня, у тренінговому центрі Головного управління Національної поліції у Львівській області відбувся урочистий випуск та вручення сертифікатів інструкторам, котрі успішно пройшли «Курс підготовки інструкторів з особистої безпеки». Одного з інстукторів тренінгового центру, капітана поліції Андрія Петречка канадські поліцейські відзначили почесною грамотою за співпрацю та допомогу у роботі.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
13.10.2017 | 15:04 Увага, розшук!