пл. Генерала Григоренка, 3, м. Львів, 79007, Україна
тел.: +38 032 258 68 80, факс +38 032 258 67 85
e-mail :
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected] , [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.11.2017
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20
212223242526
27282930
дата з:
по:Головна » Новини » Статті

Науковці та практики обговорили актуальні проблеми протидії злочинності (ФОТО)
10.11.2017 | 17:27

 

 

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ 10 листопада відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах».

 

Попри складну криміногенну ситуацію в Україні, соціальну напруженість у суспільстві, недовіру певної частини населення до органів державної влади, очевидним є прогрес у підвищенні ефективності діяльності правоохоронних структур, забезпеченні публічної безпеки громадян, налагодженні взаємодії з громадськістю, подоланні корупції та бюрократизму. І все ж, злочинність лишається вагомим чинником посилення соціальної напруженості та дестабілізації суспільного розвитку. Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»була покликана стати своєрідним майданчиком для обговорення актуальних проблем та пошуку розумних рішень. Співорганізаторами форуму цьогоріч виступили ЛьвДУВС, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, Вища школа поліції в м. Щитно та Львівська міська рада.

 

D:\Фото ЛьвДУВС\11.2017\Міжнародна конференція 10.11.2017\сайт\IMG_01.JPG

 

Участь у конференції взяли науковці з усіх куточків України, працівники Національної поліції України, Національного антикорупційного бюро України, органів прокуратури і суду, державної влади та місцевого самоврядування. До роботи форуму також долучились представники КМЄС в Україні, делегації з Республіки Польща (Вища школа поліції у м. Щитно, Вища школа безпеки у м. Перемишль, Міська комендатура поліції в м. Перемишль, Вища школа маркетингового управління та іноземних мов у м. Катовіце) та Чеської Республіки (Освітній комплекс поліцейської освіти та підготовки).

 

D:\Фото ЛьвДУВС\11.2017\Міжнародна конференція 10.11.2017\сайт\IMG_02.JPG

 

З вітального слова розпочав роботу науково-практичної конференції ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута: «Наукова спільнота України, профільні заклади вищої освіти Міністерства внутрішніх справ та інших центральних органів виконавчої влади, які готують правоохоронців, не можуть залишатися осторонь проблем протидії злочинності. Наукові установи й заклади освіти повинні проводити прикладні наукові дослідження, розробляти освітні програми, які будуть основою для методичного наукового забезпечення протидії злочинності. Формат конференції дає можливість обговорити дискусійні питання, обмінятися думками, за необхідності висловити конструктивну критику й виробити єдині підходи, які стосуються правового забезпечення діяльності правоохоронних органів. Впевнений, що такий формат дасть свій позитивний результат».

 

D:\Фото ЛьвДУВС\11.2017\Міжнародна конференція 10.11.2017\сайт\IMG_03.JPG

 

Поділився своїм баченням щодо подальшого розвитку правоохоронної та законодавчої сфериначальник Головного управління Національної поліції у Львівській областігенерал поліції третього рангу Валерій Середа: «У назві конференції вже закладено суть поєднання теорії і практики, з чим, вважаю, на сьогодні ми маємо проблему. Є багато недоліків застосування основного інструменту правоохоронця – Закону. Місце проведення конференції визначено не просто так, адже у ЛьвДУВС є досить серйозний науковий потенціал, який працює над дослідженнями проблем, що виникають в правоохоронній діяльності країни. Тож бажаю всім плідної праці та задоволення від виконаної роботи».

 

З вітальними словами до присутніх також звернулися заступник голови Львівської обласної державної адміністрації – керівник апарату Маріанна Вільшинська, координатор регіонального представництва КМЄС у м. Львові Матц Люнгвальд, директор Освітнього комплексу поліцейської освіти (Чеська Республіка) Адам Марек, заступник прокурора Львівської області Галина Борейко і начальник управління правової роботи Львівської міської ради Мирослав Гавриляк.

 

D:\Фото ЛьвДУВС\11.2017\Міжнародна конференція 10.11.2017\сайт\IMG_14.JPG

 

Загалом робота науково-практичного заходу була розділена на три дискусійні панелі: «Сучасна правоохоронна діяльність: стан, ризики та перспективи»,«Зарубіжний досвід протидії злочинності» та «Проблеми протидії окремим видам злочинів».

 

 

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
17.11.2017 | 09:08 Увага Розшук!