Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ Послуги з дослідження громадської думки

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з дослідження громадської думки за ДК 021:2015 - 79320000-3 – Послуги з опитування громадської думки в загальній кількості 2 послуги.


Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-07-03-010250-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок грантових коштів в рамках проєкту „Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Мініст, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-0.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 168 876,00  грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником враховувались ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників послуг.

Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі «Дослідження громадської думки у рамках проекту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові», що реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області за фінансування Європейського Союзу у рамках програми транскордонної співпраці «Польща- білорусь – Україна 2014 – 2020». Дослідження громадської думки у рамках проекту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові», що реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області за фінансування Європейського Союзу у рамках програми транскордонної співпраці «Польща- білорусь – Україна 2014 – 2020» здійснюється з метою визначення рівня безпеки у місті Львові та довіри до поліції перед стартом системи швидкого реагування на злочини і події та у динаміці на початку її роботи. Географія дослідження: м. Львів. Об’єкт дослідження (Цільова аудиторія): мешканці та гості м. Львів, старші за 18 років. Враховуючи необхідність включення до вибірки не лише постійного населення Львова, але й тимчасово переміщених сюди осіб, а також короткотермінових відвідувачів міста, інтерв’ювання має бути особисте (face-to-face). Вибірка: Обсяг вибірки – 400 випадків на кожну хвилю опитування. Максимально можлива похибка вибірки – 3,5%. Опитування громадської думки має бути проведено у дві хвилі. Перша – у липні 2023 року, друга – після старту системи ( впродовж серпня до 20 вересня 2023 року). За даними соціологічного опитування, проведеного міським інститутом в 2016 році, рівень оцінки безпеки у місті мешканцями міста становив 76 % у світлий період дня та 40% вночі. На момент підписання грантової угоди у 2018 році метою впровадження проекту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події» було спрямоване на збільшення цієї цифри на 9% - до 85 % у світлий період дня та на 20% - до 60 % вночі. Загальна мета реалізації проекту - скорочення часу реагування на злочини і події, підвищенні відчуття рівня безпеки мешканцями та гостями міста. Як один із результатів впровадження проекту очікується зниження рівня злочинності та покращення розкриття злочинів із використанням камер відеоспостереження та системи загалом. Опитування громадської думки має оцінити рівень суб’єктивного відчуття безпеки львів’ян та гостей міста, а також рівень довіри львів’ян та гостей міста до поліції. Результати опитування допоможуть з’ясувати, наскільки запуск системи та впровадження окремих технологічних рішень у роботу Головного управління Національної поліції у Львівській області вплинув на суб’єктивне відчуття безпеки та довіру до поліції. Вимоги до надання послуг:

- оцінити рівень суб’єктивного відчуття безпеки львів’ян та гостей міста у денний та нічний час перед стартом системи та у динаміці після її запуску,

- оцінити рівень довіри львів’ян та гостей міста до поліції перед стартом системи та у динаміці після її запуску.

За результатами проведеного дослідження Виконавець має надати аналітичний звіт з порівнянням результатів двох хвиль опитування; Формат – верстаний звіт [графіки, діаграми, віжуал до 80%]; технічний звіт з даними у табличній формі за результатами першої хвилі опитування. Виконавець має надати Клієнту необроблений масив даних у форматі Excel. Усі створені в рамках проведення дослідження технічний та аналітичний звіти мають бути передані Замовнику з укладанням відповідних актів прийому-передачі у друкованому вигляді та на USB флеш-накопичувачі Виконавця.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux