Меню
Управління інформаційно-аналітичної підтримки
Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 13:23

м. Львів, пл. Ген. Григоренка, 3

Тел.: (032) 258-61-19

e-mail: [email protected]

Начальник управління

полковник поліції

Омельяненко Оксана Валеріївна


Відкрити все

Начальник управління

полковник поліції

Омельяненко Оксана Валеріївна

щопонеділка з 11.00 до 15.00 год.

щочетверга з 14.30 до 16.00 год.

 

Заступник начальника управління

підполковник поліції

Люш Ігор Федорович

щовівторка  з 11.00 до 15.00 год.

щосереди  з 11.00 до 15.00 год.

 

Заступник начальника управління

підполковник поліції

Соловей Ігор Анатолійович

 

 Управління інформаційно-аналітичної підтримки є головним підрозділом у системі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності органів і підрозділів ГУНП у Львівській області та здійснює організаційно-методичне керівництво з цих напрямів.


 

 1. Організація    інформаційно-аналітичної та інформаційно-пошукової діяльності поліції здійснюється відповідно до Конституції України,  законів України, указів Президента України та актів Кабінету Міністрів України, інших актів законодавства України, нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, які регулюють цю діяльність.
 2. Відповідно   до   законодавства   організація  формування  баз  (банків)  даних, що входять до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.
 3. Участь  у   реалізації    в    межах  компетенції  поліції  державної   політики   у сфері інформатизації, координація виконання державних програм з цього напряму структурними підрозділами ГУНП.
 4. Організація   заходів   із  дотримання вимог законодавства з питань правової охорони комп'ютерних програм під час їх придбання, установлення, використання, обліку та інвентаризації в підрозділах ГУНП.
 5. Забезпечення захисту інформації, що обробляється в інформаційно-телекомунікаційних системах УІАП, у тому числі персональних даних та іншої інформації, вимогу  щодо  захисту  якої встановлено  законом.
 6. Забезпечення  наповнення  та  підтримання  в  актуальному  стані персонально-довідкового та дактилоскопічного обліків.
 7. Проведення   спеціальних  перевірок  щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком щодо наявності судимості, її зняття, погашення.
 8. Забезпечення інформаційної підтримки органів і підрозділів поліції, органів досудового розслідування та судів усіх рівнів, надання відповідної інформації на запити інших органів державної влади, у межах їх компетенції, а також фізичних та юридичних осіб.
 9. Вивчення   спільно    із     заінтересованими підрозділами апарату   поліції та надання пропозицій до ДІАП щодо створення відповідно до законодавства власних баз (банків) даних, необхідних для забезпечення щоденної діяльності органів (закладів, установ) поліції у сфері трудових, фінансових, управлінських відносин, відносин документообігу, а також міжвідомчих інформаційно-аналітичних систем, необхідних для виконання покладених на поліцію повноважень.

 

 

 1. Забезпечення відповідно до законодавства запровадження  та  супроводження в системі поліції оперативно-розшукових, персонально-довідкових, статистичних та інших інформаційно-аналітичних систем для забезпечення оперативно-розшукової діяльності органів та підрозділів поліції.
 2. Координація   наповнення    та    підтримка в актуальному стані   баз   (банків) даних, що входять до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.
 3. Ведення   та    супроводження   баз  (банків)  даних, що формуються в процесі здійснення оперативно-розшукової діяльності, відповідно до законодавства.
 4. Забезпечення    функціонування,     адміністрування   серверних    програмно-апаратних комплексів, реєстрації та адміністрування користувачів поштових систем у відомчій (Інтернет) мережі  органів  та підрозділів  поліції.
 5. У        межах     компетенції      проведення  спеціальної перевірки   відомостей стосовно претендентів на посади до центральних органів державної влади України щодо наявності судимостей, її зняття, погашення.
 6. Формування   статистичної   звітності    про     результати    роботи    органів  і підрозділів поліції, стан протидії корупції та застосування адміністративної практики органами і підрозділами поліції.
 7. Здійснення    відповідно        до      вимог     Закону      України     «Про захист персональних даних»  обробки персональних даних згідно із завданнями та функціями, покладеними на поліцію Законом України «Про Національну поліцію» та іншими законами.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux