Меню
Управління режиму та технічного захисту інформації
Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 13:20

 

м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3

Тел.: (032) 258-61-19

e-mail:  [email protected]


Начальник

 Гема Наталія Миронівна

Відкрити все

  

 1. Своєчасне розроблення та здійснення разом з іншими структурними підрозділами апарату ГУНП заходів щодо охорони державної таємниці в органах і підрозділах поліції.
 2. Запобіганнфя витоку секретної інформації в органах і підрозділах поліції.
 3. Виявлення та закриття каналів витоку секретної інформації у процесі службової діяльності органів і підрозділів поліції.
 4. Забезпечення режиму секретності під час проведення всіх видів секретних робіт в апараті ГУНП.
 5. Організація та ведення секретного діловодства в апараті ГУНП.
 6. Здійснення контролю за станом режиму секретності в органах                        і підрозділах поліції.
 7. Організація роботи архівних підрозділів в органах і підрозділах поліції.
 8. Забезпечення збереженості документів, що знаходяться на зберіганні в архівному секторі відділу, та створення необхідних умов для користування ними.
 9. Контроль за збереженістю документів, що тимчасово зберігаються в органах і підрозділах ГУНП.
 10. Ведення державного обліку документів Національного архівного фонду та подання відомостей до Державного архіву МВС України і Національної поліції України.
 11. Робота з власниками документів особового походження щодо передачі їх на зберігання до архівного сектору.
 12. Надання відвідувачам для користування в читальному залі архівного сектору документів або їх копій з урахуванням законів України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», «Про інформацію» та «Про державну таємницю».
 13. Робота щодо віднесення документів Національного архівного фонду до унікальних.
 14. Контроль та організаційно-методичне забезпечення роботи з архівними документами в органах і підрозділах ГУНП.

 

1. Забезпечення відповідно до законодавства розроблення та запровадження в системі поліції оперативно-розшукових, персонально-довідкових, статистичних та інших інформаційно-аналітичних систем для забезпечення оперативно-розшукової діяльності органів та підрозділів поліції.

2. Координація наповнення та підтримка в актуальному стані баз (банків) даних, що входять до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України.

3. Забезпечення впровадження інформаційних підсистем для функціонування служб «102», управління силами та засобами реагування патрульної поліції, інших підрозділів, задіяних для підтримання публічної безпеки та порядку.

4. Централізоване ведення та супроводження баз (банків) даних, що формуються в процесі здійснення оперативно-розшукової діяльності, знаходяться на обліку органів і підрозділів поліції, крім підрозділів внутрішньої безпеки, відповідно до законодавства.

5. Забезпечення адміністрування серверних програмно-апаратних комплексів та реєстрації і адміністрування користувачів сегмента мережі Інтернет апарату Національної поліції України.

6. Забезпечення функціонування, адміністрування серверних програмно-апаратних комплексів, реєстрації та адміністрування користувачів поштових систем у відомчій корпоративній мережі органів та підрозділів поліції.

7. У межах компетенції проведення спеціальної перевірки відомостей стосовно претендентів на посади до центральних органів державної влади України щодо наявності судимостей, її зняття, погашення.

8. Формування статистичної звітності про результати роботи органів і підрозділів поліції, стан протидії корупції та застосування адміністративної практики органами і підрозділами поліції.

9. Здійснення відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» обробки персональних даних згідно із завданнями та функціями, покладеними на поліцію Законом України «Про Національну поліцію» та іншими законами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux