Меню
Управління вибухотехнічної служби
Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 13:28

 м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3

Тел.: (032) 258-68-80

Тел.: (032) 258-63-06

e-mail: [email protected]

т.в.о. начальника

 полковник поліції

Штангрет Андрій Богданович

Відкрити все

 Вибухотехнічне управління (ВТУ) є структурним підрозділом Головного управління Національної поліції у Львівській області. ВТУ ГУНП у Львівській області в межах своєї компетенції забезпечує вибухобезпеку та техніко-криміналістичне супроводження розслідування злочинів на території Львівської області.


 

 1. Здійснення робіт з пошуку, розрядження, транспортування і знешкодження вибухових матеріалів (далі – спеціальних вибухотехнічних робіт), що використовуються в терористичних цілях та при вчиненні кримінальних правопорушень, а також ефективного використання сил і засобів вибухотехнічного підрозділу під час проведення антитерористичних операцій.
 2. Здійснення в установленому порядку техніко-криміналістичного забезпечення та прийняття участі в якості спеціаліста під час проведення оглядів місць подій за фактами вибухів, повідомлень про виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів, загрозу вибуху, а також резонансних пожеж, у випадках визначених законодавством України.

 

 

 1. Здійснює інформаційно-аналітичне забезпечення керівництва ГУНП, органів державної влади та органів місцевого самоврядування про стан вирішення питань, що належать до компетенції ВТУ.
 2. Організовує та безпосередньо виконує спеціальні вибухотехнічні роботи, у тому числі із застосуванням засобів і методів службової кінології.
 3. Приймає участь у запобіганні терористичним актам та кримінальним правопорушенням, що пов’язані з використанням вибухових матеріалів, а також забезпечує ефективне використання сил і засобів під ас проведення антитерористичних операцій.
 4. Здійснює в установленому порядку приймання, зберігання та знищення вилучених, добровільно зданих або знайдених боєприпасів, вибухових матеріалів.
 5. Здійснює в установленому порядку техніко-криміналістичне забезпечення оглядів місця події за фактами вибухів, повідомлень про виявлення підозрілих, вибухових матеріалів, загрозу вибуху, а також резонансних пожеж, випадках визначених законодавством України.
 6. У визначеному порядку взаємодіє з органами досудового розслідування, органами та підрозділами, уповноваженими на здійснення оперативно-розшукової діяльності, науково-дослідними установами, з питань, віднесених до компетенції ВТУ.
 7. Приймає участь у проведенні превентивних заходів за напрямами діяльності, в тому числі огляду приміщень і територій, місць проведення масових заходів на предмет виявлення вибухонебезпечних пристроїв та речовин.
 8. Приймає участь у професійному навчанні спеціалістів вибухотехнічних підрозділів територіальних органів Національної поліції України та в установленому порядку приймає участь у підготовці працівників інших державних органів з питань вибухобезпеки, за дорученням Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України (далі – ДВТС).
 9. Відповідно до чинного законодавства здійснює науково-технічну діяльність.
 10. Надає пропозиції щодо норм належності спеціальних, науково-технічних засобів та обладнання для забезпечення діяльності ВТУ.
 11. Розробляє методичні рекомендації, довідкові посібники та інші засоби методичного забезпечення діяльності структурних підрозділів ГУНП у Львівській області стосовно вибухобезпеки.
 12. Забезпечує відбір, розстановку, професійне навчання працівників управління та створення резерву кадрів.
 13. Узагальнює та впроваджує в подальшу роботу позитивний досвід діяльності вибухотехнічних підрозділів територіальних органів Національної поліції України, вдосконалює форми і методи практичної роботи з проведення спеціальних вибухотехнічних робіт.
 14. У межах компетенції вживає заходів щодо забезпечення своєчасного технічного обслуговування та ремонту обладнання та технічних засобів ВТУ.
 15. У визначеному порядку розглядає запити і звернення народних депутатів України, громадян, підприємств, установ, організацій, вивчає публікації і повідомлення у засобах масової інформації з питань, що належать до компетенції ВТУ.
 16. Організовує взаємодію та співпрацю з населенням та засобами масової інформації з питань, що належать до компетенції ВТУ.
 17. Організовує та здійснює діловодство в ВТУ.
 18. Здійснює забезпечення режиму секретності в ВТУ відповідно до вимог законодавства України у сфері охорони державної таємниці.
 19. У встановленому порядку взаємодіє із органами та підрозділами поліції, іншими державними органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, а також з правоохоронними органами іноземних держав і міжнародними організаціями з питань, віднесених до компетенції ВТУ.
 20. Здійснює інші функції, що випливають із покладених на ВТУ завдань і передбачені законодавством України.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux