Меню
Тренінговий центр Головне управління Національної поліції у Львівській області
Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 13:46

м. Львів 

Тел.: (032) 294-32-94

e-mail: [email protected]

начальник

майор поліції

Копильчак Микола Олегович

Відкрити все

Тренінговий центр Головного управління Національної поліції Львівській області (далі – Центр) є окремим підпорядкованим підрозділом в ГУНП у Львівській області, який призначений забезпечувати організацію навчання особового складу підпорядкованих органів і підрозділів поліції у системі службової підготовки на навчальних зборах.

 Центр у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції у Львівській області, а також іншими нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність поліції.


Основними завданнями Центру є підвищення рівня знань, умінь, навичок та професійних якостей поліцейських з метою забезпечення їх здатності до виконання завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного (громадського) порядку та безпеки на навчальних зборах.

 Навчально-перевірочні збори проводяться із поліцейськими органу (закладу, установи) поліції, які за результатами двох етапів підсумкової перевірки отримали оцінку «незадовільно» з тактичної, загальнопрофільної, фізичної та/або вогневої підготовок.

Навчально-тренувальні збори проводяться із поліцейськими територіальних підрозділів з метою удосконалення їх практичних умінь і навичок із тактичної, вогневої та фізичної підготовок.

 Тематичні семінари (семінар-тренінг, семінар-практикум, семінар-нарада тощо) проводяться за потреби з поліцейськими органів (закладів, установ) поліції з метою підвищення їх рівня готовності до виконання професійних завдань та обов’язків в умовах зміни законодавства, оперативної обстановки, виникнення подій, що несуть великий резонанс у суспільстві тощо.

 Проведення інструкторами з особистої безпеки навчання особового складу територіальних органів ГУНП у системі службової підготовки з тактики самозахисту та особистої безпеки (далі-тактика самозахисту), вогневої та тактичної підготовки.

 На базі центру можуть проводитись і інші навчальні збори, тематичні семінари, у тому числі в рамках обміну досвідом з міжнародними та громадськими організаціями.


Центр забезпечує оволодіння працівниками поліції практичних умінь і навичок, необхідних для успішного виконання службових обов’язків, впровадження активних форм і методів навчання, здійснення навчально-методичної роботи, надання практичної й методичної допомоги органам і підрозділам ГУНП у Львівській області в організації тактичної, вогневої підготовки та тактики самозахисту особового складу.

 Навчання в Центрі спрямовафне у практичній площині, при цьому основна увага приділяється підвищення працівниками поліції їх професійної готовності до виконання службових завдань, відпрацюванню практичних вмінь і правильності дій в повсякденній службовій діяльності, дій в екстремальних ситуаціях із затримання озброєних правопорушників, забезпечення особистої безпеки та безпеки громадян при виконанні службових обов’язків, набуттю навичок ефективного володіння вогнепальною зброєю і спеціальними засобами.

 Проведення навчальних зборів за лініями служб у системі службової підготовки у відповідності до тематичних планів і розкладів занять.

 Здійснення навчально-методичної роботи. Підготовка методичних розробок щодо вдосконалення професійної підготовки кадрів із вищевказаних дисциплін.

 Підготовка пропозицій та рекомендацій, спрямованих на покращення якості навчання особового складу.

 Надання практичної і методичної допомоги відділам і підрозділам поліції у підвищенні рівня професійної підготовки особового складу.

 Участь, надання методичної та практичної допомоги у проведенні інспекторських, цільових, підсумкових перевірок стану службової підготовки особового складу відділів і підрозділів поліції разом із працівниками відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУНП.

 Моральне і етичне виховання працівників поліції щодо дотримання прав і свобод людини, прищеплення їм ідеалів гуманізму, поваги до законів, відповідального ставлення до виконання службових обов’язків.

 Працівники Центру несуть персональну відповідальність за неналежне виконання покладених завдань і функцій відповідно до посадових інструкцій та наказами їх безпосереднього керівника.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux