Меню
Відділ комунікації
Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 12:52

 Тел.: (032) 261-61-01

e-mail: [email protected]

Начальник

полковник поліції

Добровольська Світлана Миколаївна

Відкрити все

 Відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області (ВК) є структурним підрозділом Головного управління Національної поліції у Львівській області, котрий координує проведення інформаційної політики органів та підрозділів Головного управління НП у Львівській області, здійснює взаємодію із засобами масової інформації та громадськістю. Відділ здійснює свої повноваження безпосередньо і через старших  інспекторів та інспекторів відділів поліції, на яких покладені обов’язки по взаємодії із Відділом комунікації та ЗМІ.


Координація заходів підрозділів ГУНП у Львівській області, спрямованих на реалізацію інформаційної політики поліції, впровадження гласності та відкритості в їх діяльності.

 1. Забезпечення в установленому порядку інформування громадян про діяльність ГУНП через засоби масової інформації (далі – ЗМІ) та комунікації.
 2. Забезпечення функціонування інтернет-сторінки ГУНП у Львівській області на веб-сайті Національної поліції України в режимі інформагентства, системного і оперативного оновлення інформації на ній.
 3. Проведення моніторингу та аналізу інформації, яка викладена в засобах масової інформації, мережі Інтернет, про діяльність органів та підрозділів ГУНП у Львівській області.
 4. Організація нормативно-правового забезпечення органів та підрозділів ГУНП у Львівській області за напрямами діяльності ВК.


Планування та здійснення заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики Головного управління Національної поліції у Львівській області.

 1. Забезпечення участі представників засобів масової інформації в брифінгах, прес-конференціях, інших публічних заходах.
 2. Організація, відповідно до компетенції, розгляду інформаційних запитів представників ЗМІ, журналістів, громадян. 
 3. Надання допомоги інформаційним агентствам, телерадіокомпаніям, друкованим засобам масової інформації, інтернет-виданням, в інформуванні населення про діяльність Головного управління НП у Львівській області.
 4. Виготовлення та розповсюдження інформаційної продукції, фотовідеоматеріалів, що популяризують діяльність ГУНП.
 5. Створення телевізійного проекту «Програма Захисту».
 6. Забезпечення використання інтернет-ресурсів для оперативного поширення інформації про діяльність органів та підрозділів ГУНП у Львівській області.
 7. Координація розповсюдження інформаційних повідомлень і наповнення офіційної сторінки ГУНП на веб-сайті Національної поліції України та сторінки Головного управління Національної поліції Львівської області в соціальних мережах Facebook та Twitter.
 8. Моніторинг та аналіз матеріалів, розміщених у засобах масової інформації, інтернет-мережі про діяльність органів та підрозділів ГУНП у Львівській області, своєчасне інформування керівництва Головного управління про критичні виступи в засобах масової інформації, організація реагування на такі виступи.
 9. Підготовка щоденних оглядів матеріалів ЗМІ та інтернет-мережі про діяльність поліції Львівщини, доповідь  про них керівництву ГУНП у Львівській області.
 10. Надання органам та підрозділам ГУНП організаційно-методичної та практичної допомоги з організації роботи щодо належної взаємодії із засобами масової інформації.
 11. За дорученням керівництва ГУНП у Львівській області здійснення у визначеному порядку відповідно до компетенції Відділу перевірки діяльності старших  інспекторів відділів поліції, на яких покладені обов’язки по взаємодії із Відділом комунікації та ЗМІ, узагальнення і поширення позитивного   досвіду  їх діяльності, порушення перед керівництвом ГУНП клопотань про притягнення вищевказаних працівників до дисциплінарної відповідальності або заохочення.
 12. Унесення пропозицій керівництву ГУ НП у Львівській області щодо вдосконалення кадрового та матеріально-технічного забезпечення діяльності Відділу.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux