Меню
Управління «Корпус оперативно-раптової дії» (у складі поліції особливого призначення)
Опубліковано 11 жовтня 2022 року о 11:48

м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3

Тел.: (032) 258-67-45

e-mail:  [email protected]

Начальник

майор поліції

Семак Іван Дмитрович

Відкрити все

1. Планування, підготовка та проведення спеціальних поліцейських операцій, спрямованих на затримання осіб, які чинять збройний опір, озброєних осіб, які погрожують застосуванням зброї та/або інших предметів чи застосовують її (їх), та інших осіб, протиправні дії яких загрожують життю і здоров’ю людей та/або поліцейського, звільнення заручників.

2. Затримання членів злочинних організацій та озброєних банд.

3. Забезпечення в межах компетенції проведення уповноваженими органами (підрозділами) оперативно-розшукових заходів та слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях, які здійснюються щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину, за наявності достатніх підстав вважати, що проведенню цих заходів (дій) буде чинитися збройний опір.

4. Участь в антитерористичних операціях, що проводяться відповідно до Закону України «Про боротьбу з тероризмом».

5. Участь відповідно до законодавства України та в межах компетенції у здійсненні завдань і заходів із підготовки та ведення територіальної оборони України та/або підтримання правового режиму воєнного стану в Україні чи в окремих її регіонах.

6. Надання практичної допомоги управлінням «КОРД» ГУНП з проведення спеціальних поліцейських операцій та інших заходів, виконання яких належить до компетенції цих підрозділів тощо.

Довідково: більш розлого про функції Департаменту «КОРД» – у наказі Національної поліції України № 232 від 15.03.2019.

1. Організація, спільно з керівниками ГУНП, діяльності управлінь «КОРД» ГУНП. Координація та контроль щодо виконання цими підрозділами визначених завдань та функцій, а також щодо дотримання нормативно-правових актів та організаційно-розпорядчих актів Національної поліції України у сфері протидії злочинності.

2. Здійснення заходів у сфері протидії злочинності, які пов’язані з підвищеною загрозою для життя і здоров’я поліцейських, високою ймовірністю збройного опору та передбачають, що поліцейські повинні мати високий рівень фізичної підготовленості, професійної майстерності та вміння впевнено діяти в екстремальних умовах.

3. Участь у плануванні, організації та забезпеченні професійного навчання поліцейських Департаменту та управлінь «КОРД» ГУНП.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux