Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями акумулятори стартерні

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Акумулятори стартерні за ДК 021:2015:31440000-2: Акумуляторні батареї

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Акумулятори стартерні за ДК 021:2015:31440000-2: Акумуляторні батареї і загальній кількості 130 штук.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-01-23-016906-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 432 450,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником враховувались комерційні пропозиції постачальників товарів, а також інформація про ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників запчастин, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель «Prozorro».


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі здійснено відповідно до сформованої потреби спеціалістів Замовника, які задіяні до процесу експлуатації та технічного обслуговування транспортних засобів, з урахуванням кількості транспортних засобів, їх марок та моделей, експлуатаційних умов.

Найменування товару (розмір)

К-сть

(шт.)

Технічні характеристики товару

Примітка

1

2

3

4

5

1

Акумулятор стартерний 6СТ-60

25

Номінальна ємність –60 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 620А

Вага не менше – 16,0кг.

+праворуч

2

Акумулятор стартерний 6СТ-60

5

Номінальна ємність –60 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 620А

Вага не менше – 16,0кг.

+ ліворуч

3

Акумулятор стартерний 6СТ-65

20

Номінальна ємність –65 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 640А

Вага не менше – 16,2 кг.

+праворуч

4

Акумулятор стартерний 6СТ-77

20

Номінальна ємність –77 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 800А

Вага не менше – 18,6 кг.

+праворуч

5

Акумулятор стартерний 6СТ-80

20

Номінальна ємність –80 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 800А

Вага не менше – 18,4 кг.

+праворуч

6

Акумулятор стартерний 6СТ-90

10

Номінальна ємність –90 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 770А

Вага не менше – 22,5 кг.

+праворуч

7

Акумулятор стартерний 6СТ-95

20

Номінальна ємність –95 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 720А

Вага не менше – 22,0 кг.

+праворуч

8

Акумулятор стартерний 6СТ-100

10

Номінальна ємність –100 А/г

Номінальна напруга-12В

Пусковий струм не менше EN 1000А

Вага не менше – 24,5 кг.

+праворуч

. Рік виготовлення товару – не раніше 2023 року (учасник вказує рік виготовлення товару). Товар новий, не перебував в експлуатації, термін та умови його зберігання не порушені. Товар, що запропонований Учасниками, повинен бути новий у заводській упаковці та не пошкоджений (рік виробництва – не пізніше 2023р.) Пусковий струм повинен відповідати номіналу, вказаному на АКБ. Акумулятор повинен бути повністю заряджений. Маркування на самому АКБ повинно бути чітким і зрозумілим, стійким до зовнішніх впливів та містити наступну інформацію: товарний знак від заводу виробника, номінальна ємкість в А-ч, пусковий струм А; напруга, яку видає АКБ в вольтах (V або В), час виготовлення (місяць, рік), вага батареї, обов’язково знаки полярності тощо. Гарантійний строк на Товар – не менше 12 місяців з моменту поставки товару Замовнику (учасник вказує конкретний гарантійний строк на товар). Товар якісний та відповідає діючим стандартам та нормам. Предмет закупівлі (товар, тара, пакування, транспортування) не завдає шкоди навколишньому середовищу та передбачає заходи щодо захисту довкілля. В вартість товару входять доставка, розвантаження, занесення в споруду. Поставка товару здійснюється силами та засобами Учасника без залучення кур’єрської служби, про що Учасник у складі тендерної пропозиції надає Гарантійний лист. Необхідність здійснення поставки товару силами та засобами Учасника обумовлено тривалим часом приймання товару і обмеженістю кур’єрської служби у часі при видачі товару. На вимогу Замовника, Учасник, при поставці партій Товару надає документи, які засвідчують якісні, конструктивні, технічні характеристики товару, його походження: сертифікати відповідності/ паспорти якості /заводські посвідчення/ технічні паспорти та/або інших відповідних документів передбачених законодавством для товарів даного виду.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux