Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Дизельні генератори (код ДК 021:2015 – 31120000-3 «Генератори»)

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Дизельні генератори (код ДК 021:2015 – 31120000-3 «Генератори»)

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дизельні генератори (код ДК 021:2015 – 31120000-3 «Генератори») в загальній кількості 3 штуки.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-11-09-016054-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за кошти місцевого бюджету (субвенційні кошти).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 1 350 000,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником враховувались ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та метод порівняння ринкових цін на підставі даних ринку.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація)

Назва товару/предмет закупівлі: 

Генератори(код ДК 021:2015 – 31120000-3 «Генератори»)

Місце поставки товарів:

м.Львів- 2 штуки, м.Золочів Львівської області -1 шт

Строк поставки: Поставка Товару здійснюється не пізніше 22.12.2023 року.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі

Назва предмету закупівлі та його характеристики 

 

Дизельний генератор (20 кВт ) з монтажем, підключенням та запуском – 3 шт.

Учаснику обов’язково необхідно вказати запропоновану модель та марку.

Вид палива: дизель

- Потужність максимальна не менше 22 кВт

Потужність номінальна не менше 20 кВт

Запуск – електричний запуск

- Дисплей - LED/DC42D: тиск оливи, температура води, швидкість двигуна, напруга акумулятора, частота

Система аварійно-попереджувальної сигналізації

Шумозахисний всепогодний кожух;

Габарити Ш x Д x В (mm) не більше 1980 х 930 х 1050

Об'єм двигуна не менше 2,4 куб.дм

Об'єм паливного бака не менше 75л

Об'єм оливного бака не менше 7,5 л

Тип двигуна – дизельний

Кількість циліндрів не менше 4

Розташування циліндрів - рядне

Система охолодження – водяна

Система камери згорання – пряме впорскування

Швидкість не менше 1500 об.хв.

Частота – 50 Гц

- К-сть фаз не менше 3

- Час роботи при 50% навантаження не менше 10 годин

- Сила струму не менше 35 А

- Напруга не менше 400 В

Потужність не менше 31 к.с.

- Ступінь захисту – не менше IP33

- Клас ізоляції – Клас H

Режим регулювання – AVR (автоматичний регулятор напруги)

Двигун резервного живлення виробника ТМ RICARDO розглядатись не буде.

Вага у відкритому стані, кг, не більше: 800

Гарантія, міс, не менше: 12

 

 

1. У вартість пропозиції повинні бути включені витрати на транспортувальні, розвантажувальні роботи, запуск та перевірку, інші супутні послуги, необхідні для поставки товару до місця поставки та його розвантаження, інструктаж персоналу з використання.

2. Для коректного розрахунку вартості, Учасник вправі оглянути об’єкти, на якому будуть знаходитись генератори, ознайомитись з технічними особливостями об’єктів. Інформація щодо адрес розташування об’єктів буде надана потенційним учасникам за телефонами, що вказані у цій тендерній документації у розділі І.


 

Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ГОСТ, ДСТУ, ТУ, тощо).

Гарантійний термін товару, який є предметом закупівлі становить не менше гарантійного терміну, встановленого виробником, але не менше 12 місяців від дати отримання його замовником.

Учасник в складі пропозиції надає довідку в довільній формі, у якій зазначено назву (ПІБ), місцезнаходження, телефон, e-mail сервісного центру або особи, уповноваженої учасником здійснювати сервісне та/або гарантійне обслуговування такого виду генератора) у межах Львівської області.

Відповідно до п 13-1 Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів учасник має надати сертифікат відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) щодо виробника, продукція якого пропонується таким учасником, або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим відповідно до законодавства органом з оцінки відповідності.

У вартість пропозиції включено всі витрати, в тому числі прямі витрати, накладні витрати та усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені стосовно запропонованого товару, вартість доставки та розвантаження на території Замовника, страхування (обов’язкові платежі), а також монтаж підключення та запуск устаткування, про що учасник у складі своєї пропозиції надає відповідний гарантійний лист.

Товар не може бути виробництва російської федерації та республіки білорусь, а також відповідно до постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами) замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян російської федерації/республіки білорусь (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства російської федерації/республіки білорусь; юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є російська федерація/республіка білорусь, громадянин російської федерації/республіки білорусь (крім тих, що проживають на території України на законних підставах), або юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства російської федерації/республіки білорусь.

Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з російської федерації/республіки білорусь, за винятком товарів, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності цією постановою.

Відповідно до пункту 6-1 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» тимчасово, з 2022 року строком на 10 років, встановлюються такі особливості здійснення закупівель, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень: замовник здійснює закупівлю товарів, визначених підпунктом 2 цього пункту, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва дорівнює чи перевищує рівень, встановлений в підпункті 1 пункту 6-1.

Ступінь локалізації виробництва визначається самостійно виробником товару, що є предметом закупівлі, та підтверджується Уповноваженим органом у Порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Замовник перевіряє чи включено запропонований учасником товар до Переліку локалізованих товарів, з відповідним ступенем локалізації виробництва на сайті https://prozorro.gov.ua/page/localisation.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux