Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Марки ДК 021:2015: 22410000-7 — Марки

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Марки ДК 021:2015: 22410000-7 — Марки 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Марки ДК 021:2015: 22410000-7 — Марки, в загальній кількості 77 333 штуки (V,M,F).

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-03-17-011160-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за рахунок коштів державного бюджету на 2023 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 999 996,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в електронній системі закупівель «Prozorro» з врахуванням попередніх закупівель.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі здійснено відповідно до сформованої потреби Замовника. Якість товару повинна відповідати державним стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації на вищезазначений Товар, а саме: Галузевого стандарту України «Зв’язок поштовий. Марки та блоки поштові. Технічні умови. ГСТУ 45.027-2003».

Технічні та якісні характеристики Товару визначено відповідно до потреб ЦЗ ГУНП у Львівській області у використанні знаків поштової оплати (поштових марок) під час надсилання поштових відправлень у вигляді поштових конвертів з вкладенням письмового повідомлення або документа, розміри і масу якого встановлено відповідно до законодавства України.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux