Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Папір офісний формату А4 (ДК 021:2015: 30190000- 7 – Офісне устаткування та приладдя різне)

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Папір офісний формату А4 (ДК 021:2015: 30190000- 7 – Офісне устаткування та приладдя різне)

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Папір офісний формату А4 (ДК 021:2015: 30190000- 7 – Офісне устаткування та приладдя різне) в загальній кількості 11700 пачок.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-01-24-016554-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної

вартості предмета закупівлі: 1 989 000,00 грн.


Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товару методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

п/п

Найменування, кількість 

Характеристики, встановлені Замовником (вимоги)

1

Папір А4 500 арк – 11700 пач

Базова вага, г/м2 ISO 536 – 80+/-3

Товщина, мкн ISO 534 – від 106

Білизна ISO 11475 - не менше 169

Яскравість D65, % ISO 2470-2 – від 110%

Непрозорість, % ISO 2471 – від 93%

Папір упакований у вологостійку упаковку по 500 аркушів у пачці, по 5 пачок в одну коробку, відповідно до діючих стандартів якості

У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати: 

Учасник обов’язково надає у складі тендерної пропозиції повний опис запропонованого товару, фото запропонованого товару (коробки, упаковки тощо), посилання на вільні джерела інформації (сайт або інше), де міститься інформація з технічними та якісними характеристиками запропонованого товару (відповідність усіх технічних та якісних характеристик запропонованого товару з усіма технічними та усіма якісними характеристиками замовленого товару), відомості про виробника запропонованого товару, та документальне підтвердження (сертифікат якості, або паспорт якості, виданий виробником), повної відповідності усіх технічних та якісних характеристик запропонованого товару, з усіма технічними та усіма якісними характеристиками замовленого товару з обов'язковим відображенням у таблиці порівняльних характеристик. Всі технічні та якісні характеристики запропонованого товару повинні відповідати усім технічним та усім якісним характеристикам, які висуває Замовник у Додатку 2 до тендерної документації до товару.

Система екологічного менеджменту Учасника повинна відповідати вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 «Система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування» (ISO 14001:2015, IDT). На підтвердження учасник у складі пропозиції повинен надати відповідний сертифікат виданий на ім’я учасника, діючий на дату подання пропозиції.

Система менеджменту якості Учасника повинна відповідати вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги» (ISO 9001:2015, IDT). На підтвердження учасник у складі пропозиції повинен надати відповідний сертифікат виданий на ім’я учасника, діючий на дату подання пропозиції.

Товар не повинен мати дефектів, пов'язаних з матеріалами та роботою по їх виготовленню, які виявляються в результаті дії або упущення виробника та Постачальника за Договором.

Товар повинен бути придатний для цілей, для яких товар такого роду звичайно використовується. Товар повинен бути виготовлений у відповідності зі стандартами, що діють на території України затвердженими на даний вид Товару. Вимоги до упаковки. Товар повинен бути упакований належним чином, що забезпечує його збереження при перевезенні та зберіганні. Упаковка повинна бути безпечною при експлуатації, перевезення та вантажно-розвантажувальних роботах.

Вимоги до безпеки. Товар, що поставляється повинен відповідати встановленим для даного Товару технічним вимогам, що підтверджує якість Товару, забезпечує його безпеку для життя і здоров'я користувачів.

Пакування:

Продукція повинна бути упакована таким чином, щоб не допустити його псування або знищення.

Дата виготовлення: не раніше 2023 р.

Поставка товару здійснюється партіями протягом 2 робочих днів від дати направлення Замовлення Покупцем.

При розрахунку вартості тендерної пропозиції, Учасник включає всі витрати, в тому числі прямі витрати, накладні витрати та усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником стосовно запропонованого товару, вартість доставки та розвантаження на території Замовника, в ціну повинні бути включені витрати на транспортування, страхування (обов’язкові платежі).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux