Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями послуги рухомого (мобільного) зв’язку

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Послуги рухомого (мобільного) зв’язку за ДК 021:2015 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги рухомого (мобільного) зв’язку за ДК 021:2015 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-01-22-016280-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послуг за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 850 000,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуги методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі з врахуванням використаних замовником коштів на мобільний зв’язок у 2023 році.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Послуги надаються із збереженням телефонних номерів, діючого пулу IP адрес, що вже використовуються Замовником. Оператор повинен надавати замовнику послуги цілодобово відповідно до вимог Закону України «Про електронні комунікації», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012р. № 295. Забезпечення якісної функціонування наявної телекомунікаційної Корпоративної мережі та його територіальних підрозділів, організація її технічного обслуговування для стільникових (мобільних), абонентських терміналів або іншого обладнання Замовника з ідентифікаційним кодом мережі рухомого (мобільного) зв’язку, обов’язкового збереження існуючих у Замовника номерів.

Оператор повинен надати послуги з передавання даних і повідомлень шляхом використання мобільного стільникового зв’язку з використанням технологій 2G (CSD,GPRS/EDGE), 3G (UMTS), 4G(LTE) та Narrow Band Internet of Things (NB-IoT) з підтримкою Power Saving Mode, PSM и Extended idle mode DRX, eDRX у мережі оператора.


Вимагається Замовником

Пропонується до постачання Учасником

№ з/п

Найменування тарифних пакетів

Технічні та кількісні характеристики тарифних пакетів

Найменування тарифних пакетів

Технічні та кількісні характеристики тарифних пакетів

1

Тарифний пакет 1


Та­риф - без­лі­міт­ний в ме­ре­жі

Безкоштовні та безлімітні дзвінки в мережі Оператора

Ін­ші ме­ре­жі за ідентифікаційними кодами – не мен­ше 1300 хв/мі­сяць

Інтернет – безлімітний інтернет

SMS – не менше 1000 SMS/місяць2

Тарифний пакет 2

Та­риф - без­лі­міт­ний в ме­ре­жі

Безкоштовні та безлімітні дзвінки в мережі Оператора

Ін­ші ме­ре­жі за ідентифікаційними кодами – не мен­ше 150 хв/мі­сяць

Інтернет – не менше 20 Гб/місяць,

SMS – не менше 150 SMS/місяць3

Тарифний пакет 3


Тариф – не менше 3000 Мб/місяць в мережі Оператора

Інтернет (за технологією IoT, з підключенням до віртуальної приватної мережі Національної поліції України та статичними IP адресами за кожним окремим номером) –

SMS – не менше 50 SMS/місяць
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux