Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Послуги з доступу до мережі Інтернет за кодом ДК 021:2015: 72410000-7

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Послуги з доступу до мережі Інтернет за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з доступу до мережі Інтернет за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів в кількості 2 послуг. 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-01-31-005149-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послуг за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 87 500,00 грн.


Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА 

Учасник в складі тендерної пропозиції має надати підтвердження, що він включений до Переліку операторів (провайдерів) телекомунікацій, що надають послуги з доступу до мережі Інтернет та мають чинні атестати відповідності систем захисту ЗВІД (https://cip.gov.ua/ua/news/zakhisheni-vuzli-dostupu-do-merezhi-internet).

Цифровий канал передачі даних між Виконавцем (адреса) та Замовником (адреси) повинен забезпечувати доступ до світових та українських ресурсів з динамічним розподілом швидкості, приймання/передавання без обмежень по трафіку з гарантованою швидкістю не менше швидкості, вказаної у додатку 1, незалежно від обсягу прийнятої та переданої інформації.

Фізична мережа передачі даних повинна складатись з провідних каналів зв’язку (кабель типу “вита пара”, оптоволоконні кабелі).

Підключення об’єкту Замовника (адреси) (у разі потреби) повинно здійснюватися з можливістю збільшення швидкості кожного з підключень до 500 Mбіт/с. Технологія підключення - GPON, FТТН, FТТВ.

Режим доступу до мережі Інтернет має бути цілодобовим.

Працездатність каналу доступу до мережі Інтернет - не нижче 99,5%.

Коефіцієнт помилок - 10 -8.

Якість рівня послуги з електрозабезпечення має бути 99,98%.

Середній час відгуку в каналі між обладнанням Замовника та Постачальника - не більше 5 мс.

Максимально припустимий час простою каналу зв’язку не повинен перевищувати 4 години на місяць.

Постачальник електронних комунікаційних мереж та/або послуг має надавати інформацію стосовно траси побудови. Точка демаркації (розмежування відповідальності Замовника та Постачальника послуг) повинна зазначати адресу та тип обладнання.

Виконавець має забезпечити можливість виділення діапазону публічних або приватних ІР адрес (версії інтернет-протоколу (ІР)) / виділення сегменту підмереж не менше 1-ї.

Виконавець забезпечує обладнання для доступу до мережі Інтернет (медіаконвертери, SFP-модулі, абонентські термінали (ONU) тощо), а також його заміну у разі виходу з ладу.

Час гарантованого надання послуг доступу при відсутності централізованого електроживлення - від 4-х до 8-ми годин шляхом живлення комунікаційного обладнання від акумуляторних батарей або електрогенератора при повному відключенні централізованого електроживлення, а за обставин непереборної сили - аварійне відновлення надання послуги продовж 4-х годин.

Термін підключення Замовника - не пізніше 14 календарних днів після укладення Договору.

Забезпечення постійної технічної та сервісної підтримки повинно здійснюватися 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 діб на рік, із закріпленням відповідальних інженерів (необхідно надати контактні дані: службовий, мобільний телефон, електронна пошта, тощо). Інформування про заплановані (позапланові) технічні роботи повинно виконуватись не менше як за 48 годин.

Орієнтовними заходами із сервісної підтримки, що входять до складу послуг з обслуговування мають бути:

1. Цілодобовий моніторинг доступу до мережі Інтернет наданих Замовнику.

2. Цілодобовий моніторинг локальних подовжень наданих Замовнику.

3. Цілодобовий моніторинг кінцевого обладнання наданого Замовнику при наданні послуги.

4. За запитом Замовника графічний аналіз завантаження портів та магістральних каналів (завантаженість каналу доступу до мережі Інтернет).

5. Цілодобові оперативні консультації представників Замовника.

6. Відповідно з вимогами виробників каналоутворюючого обладнання поточне обслуговування з боку Виконавця та з боку Замовника: нагляд за режимами роботи обладнання, реакція у випадку виникнення проблем, внесення відповідних змін в конфігурацію кінцевого обладнання.

7. Протягом доби після виходу з ладу оперативна заміна (у т. ч. по гарантії) кінцевого обладнання з боку Виконавця та з боку Замовника.

8. Протягом робочого дня після підключення та внесення змін в конфігурацію складання схеми підключення для кожного з підрозділів Замовника та оперативне внесення змін до схеми після виконання зміни конфігурації порту або кінцевого обладнання.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux