Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями послуги з письмового перекладу

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Послуги з письмового перекладу за кодом ДК 021:2015-79530000-8 Послуги з письмового перекладу 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з письмового перекладу за кодом ДК 021:2015-79530000-8 Послуги з письмового перекладу

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2024-03-04-012494-a

 

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

9 800,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості полуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів» від 1 липня 1996 р. N 710 (п.6-1), розмір винагороди перекладача, становить: надання послуг з письмового перекладу у кількості 1860 друкованих знаків разом із пробілами - 10 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року.

№ з/п

Перелік іноземних мов

Загальний обсяг, де одиниця виміру перекладу - 1 сторінка (за 1860 символів з пробілами)*


грецька

35


1. Послуги письмового перекладу надаються з іноземної на українську та з української на іноземну мови:

2. Одиницею виміру обсягу перекладу є 1860 символів з пробілами (1 сторінка). Для підрахунку кількості рядків або сторінок може використовуватися комп'ютерна програма підрахунку знаків.

3. Інформація, що надається замовником, є конфіденційною.

4. В разі необхідності, учасник повинен забезпечити виконання вимог КПК України щодо необхідності надання перекладачем підписки про нерозголошення.

5. Переклад має повністю зберігати структуру та цілісність документу-оригінала. Набір тексту здійснюється в текстовому редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman 14, не менше 1860 символів з пробілами на аркуші, формат аркуша А4, розмір тексту на аркуші: поля зліва - 3 см., поля з права -1 см., поля зверху -2 см, поля знизу - 2 см., міжрядковий інтервал – одинарний.

Переклад документів має відтворювати оригінальний текст із найменшим від нього відхиленням.

Переклад обов'язково повинен повністю довести всі думки, висловлені у оригіналі документу. При цьому повинні бути збережені не тільки основні положення, але також і нюанси і відтінки висловлювання. Перекладач разом з тим не має нічого додавати від себе, не повинен доповнювати і пояснювати зміст документа.

6. Показники якості письмового перекладу:

– переклад є повним і адекватним;

– переклад відповідає вимогам замовника та вихідному тексту за змістом, смислом, стилістикою та оформленням;

– переклад не містить граматичних, орфографічних, пунктуаційних та друкарських помилок;

– термінологія перекладу відповідає галузевій належності вихідного тексту;

– у перекладі учасник дотримується одноманітності термінів, найменувань, умовних позначень, скорочень, символів;

– скорочення (абревіатури) наявні у вихідній мові розшифровують;

– довільні скорочення не допускаються;

– особливості написання власних імен мають бути погоджені із замовником у письмовому вигляді;

7. Порядок надання послуг:

 - Замовник надає на електронному носії (у форматі WORD або PDF) тексти інформаційних матеріалів для перекладу Виконавцю.

- Переклад юридичних матеріалів, що будуть надані Виконавцем в процесі виконання робіт, повинні бути надані Замовнику на електронному носії у форматі, що дозволяють копіювання окремих слів в зовнішні редактори та на папері в форматі А4 (у одному екземплярі).

8. Перекладачі учасника мають знати та застосовувати при виконанні письмових перекладів міжнародні та національні стандарти в галузі перекладів, що діють на території України.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux