Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Послуги з санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дезінфекції, дезінсекції та дератизації) за кодом ДК 021:2015: 90920000-2

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Послуги з санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дезінфекції, дезінсекції та дератизації) за кодом ДК 021:2015: 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дезінфекції, дезінсекції та дератизації) за кодом ДК 021:2015: 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (мультилотова 4 лоти) в загальній кількості 12 послуг.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-02-20-013788-a)

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі:  74 509,92 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі з врахуванням попередніх закупівель.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Учасник послуг повинен проводити комплекс санітарно-гігієнічних заходів (дератизація, дезінсекція, дезінфекція) згідно заявок Замовника відповідно до нормативно-правових актів та методичних вказівок, затверджених Міністерством охорони здоров’я.

Послуги мають бути виконані професійно підготовленими працівниками з відповідною кваліфікацією.

Надані послуги та застосовані при цьому засоби і обладнання повинні відповідати усім чинним санітарним, протипожежним та іншим нормам та правилам для такого роду послуг.

Послуги повинні виконуватися відповідно Законів України, а саме: «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про охорону навколишнього природнього середовища» «Про захист прав споживачів», Методичних вказівок по боротьбі з гризунами в житлових будинках та інших відповідних нормативних-правових актів.

Виконавець повинен використовувати дератизаційні, дезінсекційні засоби рекомендовані Міністерством охорони здоров’я України чи іншими відомствами для цієї мети, зареєстровані та дозволені для застосування в Україні.

Учасник при наданні послуг повинен використовувати препарати, які містяться в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ України (реєстр розміщений на сайті https://moz.gov.ua/vidkriti-dani) та/або мають Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу.

Виконавець послуг вправі проводити обстеження території та будівель Замовника з метою оцінки їх санітарно-технічного стану, визначення обсягів та складності послуг.


 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux