Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Столярні вироби за код ДК 021:2015:44220000-8: Столярні вироби

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Столярні вироби за код ДК 021:2015:44220000-8: Столярні вироби

 (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Столярні вироби за код ДК 021:2015:44220000-8: Столярні вироби , Вікно металопластикове - 12 штука, Двері металопластикові - 14 штука, Металопластикова перегородка - 5 штука, Склопакет - 1 штука

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-04-01-011014-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 500 000,00 грн.

 Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

У вартість товару включена доставка товару замовнику. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення обрахований відповідно до середньоринкового рівня цін на даний вид товару, з врахуванням загальнодоступної інформації, яка знаходиться в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах виробників та постачальників та комерційних пропозицій.

 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з метою забезпечення діяльності замовника з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації, якість товару повинна відповідати державним стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка пред’являється до даного виду товару згідно із технічних умов.


Металопластикові конструкції

№ з/п

Найменування

Характеристика

1.

Віконний/дверний блок

Повинен відповідати ДБН В.2.6-31:2021

2.

Профіль

Профільна система не менше 6-ти камер для вікон. І не менше 5 камер для дверей (рама та стулка) , колір – згідно технічного завдання, монтажна ширина - не менше 70 мм.

Профіль повинен забезпечувати високу міцність та статику конструкцій, мати 2 контури ущільнення, не руйнуватися від сонячного випромінювання (не всихати, не змінювати структуру, не випаровувати шкідливих речовин, не змінювати колір), товщина зовнішньої стінки віконного профілю – не менше 2,5 мм., система водовідводу – зовнішня сторона профілю повинна мати пологий нахил для відводу води, використовувати водовідвідні ковпачки.

3.

Армування

Для вікон армування рами: не менше 1,5 мм; (квадрат)

Для вікон армування стулки: не менше 1,5 мм;( п-подібне)

Для дверей - 2 мм для внутрішніх дверей (Рама та стулка);

- 2 мм для зовнішніх дверей (рама та стулка) ;

4.

Склопакет

Двокамерний не менше 42 мм (2 енергозберігаючих скла, та заповнені аргоном) з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше R=0,90 м2*К/Вт – згідно ДБН В.2.6-31:2021 для першої кліматичної зони ( для вікон), та не менше R=0,70 м2*К/Вт – згідно ДБН В.2.6-31:2021 для першої кліматичної зони (дверей)

5.

Фурнітура

При виборі фурнітури рекомендовано застосовувати якісну фурнітуру (виробники AXOR, VORNE або еквівалент) з мікровентиляцією

6.

Ущільнення рами

Сірого або чорного кольору

7.

Ущільнення стулки

Сірого або чорного кольору

8.

Відливи

Матеріал – оцинкована сталь фарбована чи з покриттям, колір – згідно технічного завдання

9.

Підвіконня

Матеріал – ПВХ, матові білі. Прямий капінос


Лицьові поверхні профілів повинні бути покритими захисною плівкою, яка запобігає їх пошкодженню під час транспортування, а також під час виготовлення і монтажу виробів.

Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів та пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (розвантаження).

Доставка Товару повинна здійснюватись автотранспортом Учасника-переможця. Товар повинен супроводжуватися документом, який підтверджує його якість.

Ціна пропозиції повинна включати всі витрати Учасника, зокрема сплату податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, вартість матеріалів, страхування, інші витрати, монтаж та демонтаж вікон та дверей, водовідливів та підвіконь, а також улаштування відкосів.

Супутні послуги, які будуть виконуватися Постачальником, здійснюються за рахунок постачальника. У будь-якому випадку вартість супутніх послуг не оплачується ( не відшкодовується) замовником.

Поставка товару передбачає надання комплексу супутніх послуг, вартість яких включається у ціну за одиницю товару та ціну тендерної пропозиції. Поставка товару супроводжується наступними супутніми послугами:

- доставка товару до місця встановлення товару, включаючи навантаження, розвантаження, транспортні, експедиційні та інші послуги з доставки;

- демонтаж старих віконних блоків та дверних блоків (при демонтажі потрібно використовувати риштування, а також демонтаж передбачає зрізання решіток внутрішніх та/або зовнішніх).

- монтаж металопластикових конструкцій (вікон, підвіконь, відливів, дверей) на об’єкті у місці встановлення товару (при монтажі потрібно використовувати риштування, а також демонтаж передбачає зрізання решіток внутрішніх та/або зовнішніх), - улаштування відкосів,- виніс та вивезення будівельного сміття.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux