Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Система відеоспостереження

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Система відеоспостереження ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання»

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Система відеоспостереження ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання 1 комплект.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-10-11-011558-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах за кошти місцевого бюджету (субвенційні кошти).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 130 000,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником враховувались комерційні пропозиції постачальників товарів, а також інформація про ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі з врахуванням попередніх закупівель та на сайтах виробників, в електронній системі закупівель «Prozorro».

Загальні вимоги до предмету закупівлі та перелік документів, що підтверджують якість товару та повинні бути надані Учасником у складі пропозиції: 

Товар має бути новим, якісним та постачатися в упаковці, на якій зазначаються: назва товару, логотип фірми-виробника, країна виробника. Запропонований товар має відповідати встановленим в Україні технічним та санітарним нормам та правилам.

2. Усе обладнання має бути укомплектоване гарантійними талонами, паспортами та інструкцією або керівництвом по використанню.

3. Гарантія на обладнання повинна складати не менше 12 місяців.

4. Запропонований Учасником товар обов’язково забезпечується гарантійним обслуговуванням. Постачальник зобов’язаний виконувати гарантійне обслуговування, заміну неякісного (несправного) товару та ремонт обладнання (надати у складі пропозиції гарантійний лист).

5. У ціну предмета закупівлі включаються витрати на транспортування, навантаження, розвантаження, оплату митних тарифів, тощо.

6. Доставка обладнання здійснюється на склад Замовника з перевіркою комплектності, цілісності та відсутності пошкоджень в присутності представників Замовника на безкоштовній основі.

Система відеоспостереження 

Обгрунтування UA-2023-10-11-011558-a .docx


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux