Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет за кодом ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями з поділом на 3 лоти (UA-2023-02-07-016535-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послуг за рахунок коштів державного бюджету на 2023 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 59 160,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуги методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Послуги надаються з підключенням до глобальної мережі Інтернет у синхронному симетричному режимі з можливістю збільшення швидкості кожного з підключень до 1 Гбіт/с за вимогою Замовника. Доступ до глобальної мережі Інтернет повинен здійснюватися через власний Захищений вузол Інтернет-доступу (надалі – ЗВІД) Учасника із забезпеченням моніторингу та протидії інцидентам з інформаційної безпеки. Забезпечення захисту від кібер-атак засобами власних систем захисту, що розташовані на території України. Надання послуг протягом 24 годин на добу 7 днів на тиждень. Учасник повинен забезпечити виділення статичної IP-адреси з блоку 256 реальних IPv4 адрес тощо.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux