Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Гарантійне технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів марки KIA Sportage) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Гарантійне технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів марки KIA Sportage) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, в загальній кількості 59 послуг.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-03-21-012741-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок коштів державного бюджету на 2023 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 84 392,41 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником враховувались ціни на послуги гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників послуг


Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі здійснено відповідно до сформованої потреби спеціалістів Замовника, які задіяні до процесу експлуатації та технічного обслуговування автомобілів марки KIA Sportage, з урахуванням кількості транспортних засобів та їх експлуатаційних умов. Автомобілі KIA Sportage перебувають на гарантійному обліку заводу виробника, для збереження гарантійної підтримки автомобілі повинні проходити обслуговування в офіційній сервісній мережі KIA з використанням оригінальних запчастин, а також проходити регулярне технічне обслуговування (ТО) з дотримуванням рекомендованого виробником регламенту. Для автомобілів KIA Sportage регламент становить на 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу в залежності від того, яка з умов настане раніше. Всі послуги з ремонту та технічного обслуговування перші три роки потрібно виконувати у офіційного Дилера KIA. Використання оригінальних запасних частин і комплектуючих, а також виконання робіт в офіційній мережі буде задатком якісного обслуговування і відмінного функціонування автомобілів, а також збереження гарантійних зобов’язань. Оригінальні запасні частини розробляються спеціально для автомобілів KIA і проходять відповідний контроль якості виробником. Також, технічний персонал офіційного сервісу проходить регулярне навчання і має доступ до технічної документації виробника, технологій виконання ремонту і діагностики. Крім того, використання автомобілів без проведення необхідного гарантійного обслуговування призведе до втрати гарантії виробника.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux