Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями Заправка та регенерація картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Заправка та регенерація картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної обчислювальної техніки)

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Заправка та регенерація картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної обчислювальної техніки) в кількості 1089 послуга.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2023-08-31-009534-a).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок коштів державного бюджету на 2023 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної 

вартості предмета закупівлі: 300 160,00 грн.


Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

У вартість послуги враховано податки та збори, які оплачуються або підлягають оплаті, витрати на матеріали, транспортування, а також усі інші витрати Виконавця.

Обґрунтування технічних, якісних характеристик. 

Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з потреби наданої керівником відповідного структурного підрозділу, з врахуванням досвіду попередніх років.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні виконуватися з використанням спеціалізованого обладнання для оперативного надання послуг із заправки та регенерації картриджів друкуючих пристроїв. Заправка картриджа включає в себе : технічне обстеження, чистка картриджа від зайвого тонеру спеціалізованим обладнанням, заправка новим тонером, тестування заправленого картриджа та кур’єрська доставка («двері-двері») пустих картриджів від Замовника до місця виконання послуг за договором, а також заправлених картриджів від місця виконання послуг за договором до Замовника.

Регенерація картриджа включає в себе: розбірку, чистку (очищення всіх бункерів картриджа), заміну фотобарабану та ракеля, леза дозування та чистячого леза, ущільнювачів магнітного валу і роликів; очищення всіх деталей картриджа сервісним пилососом; зняття залишкового заряду; змащування пари "фотобарабан - ракель"; заправка новим тонером (із дотриманням вагових норм виробника картриджа), складання та тестування.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux