Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями


технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

Послуги з прання білизни згідно коду ДК 021:2015 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з прання білизни згідно коду ДК 021:2015 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2024-02-28-002905-a


Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послугах за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

103 896,00 грн.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ


№ з/п


Місцезнаходження

Кількість послуг прання білизни

Орієнтовна кількість, кг

1

ІТТ №1

м. Золочів

1

240

2

ІТТ № 2

м.Дрогобич

1

509

3

ІТТ № 3

м. Жовква

1

250

4

ІТТ №4

м.Пустомити

1

700

5

КЗ

м. Дрогобич

1

91

6

КЗ

м.Стрий,

1

40

7

КЗ РУП №1

м. Львів

1

195

8

КЗ РУП №2

м. Львів

1

195


Всього


2 220Учасник процедури закупівлі для виконання Технічного завдання може запропонувати умови надання Послуг, які за своїми технічними та якісними характеристиками будуть не гіршими ніж вимагається Замовником.

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКА 


Прання білизни повинно здійснюватися на спеціальному обладнанні та проходити спеціальну обробку з збереженням припустимих норм зносу.

Прання білизни повинно виконуватись якісно, відповідати інструкції щодо надання послуг з прання білизни. Білизна має бути випрана (виварена), випрасувана, складена та спакована.

Виконавець надає послуги по пранню постільної білизни у відповідності до Правил технологічного процесу обробки білизни у пральнях.

Збір постільної білизни здійснюється уповноваженими представниками Замовника.

Під час приймання замовлення Виконавець повинен оглянути кожний виріб у присутності представника Замовника з метою визначення можливості його обробки в умовах підприємства, установлення ступеня зносу, виявлення дефектів(плям), які неможливо усунути, тощо.

Виконавець надає мішки для збору брудної постільної білизни і транспортує їх в пральню, а потім повертає після прання на зазначену Замовником у заявці адресу.

Завантаження, транспортування та розвантаження постільної білизни здійснюється виконавцем за свій рахунок і власними силами.

Послуги по пранню постільної білизни надаються у вільний графік протягом 2024 року на підставі поданих Замовником заявок у письмовій формі і в кількості вказаній в заявці не пізніше 1 доби від отримання заявки, а термін виконання замовлення не може перевищувати трьох календарних днів та обчислюється з наступного дня, що слідує після прийняття Виконавцем від Замовника брудної постільної білизни.

Не допускається утворення плям на виробах в процесі надання послуг.

В разі виникнення плям на виробах під час прання, обробки і прасування, такі плями повинні бути видалені відразу ж після їх утворення перед повторним пранням.

Прання, полоскання і віджимання в пральних машинах повинні проводитись без механічних пошкоджень виробів. На випраних виробах не допускається порушення цілісності тканини.

Вироби після сушки і прасування повинні бути сухими і добре випрасуваними, без зморшок, заломів і запалу.

Приймання-передача постільної білизни здійснюється за вагою та кількістю в сухому вигляді.

Акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) складається та підписується в присутності уповноважених представників Виконавця та Замовника з наступним затвердженням Виконавцем та Замовником.

В разі псування або недостачі білизни з вини Виконавця, що засвідчується в Акті здачі-прийняття робіт (надання послуг), Виконавець компенсує Замовнику вартість зіпсованої або втраченої білизни згідно з довідкою-розрахунком Замовника протягом 3-робочих днів з моменту її отримання шляхом перерахування коштів на рахунок Замовника.

Претензії щодо кількості та якості випраної постільної білизни приймаються на протязі 3 робочих днів з моменту здачі білизни Замовнику.

Ціна включає в себе всі витрати на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування та інші витрати, сплату податків і зборів тощо.

Для обробки і прання білизни мають застосовуватися професійні рідкі миючі, вибілюючі та дезінфікуючі засоби, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції перелік відповідних засобів, що будуть використовуватись під час надання послуг та на підтвердження належної якості таких засобів необхідно надати скан-копії декларацій про відповідність та/або сертифікати якості та/або Висновки державної санітарно – епідеміологічної експертизи, інструкції).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux