Меню
ОБҐРУНТУВАННЯ закупівлі «Повнораціонний сухий корм для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід»

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі відкриті торги з особливостями

«Повнораціонний сухий корм для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід» ДК 021:2015 – 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин»

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції у Львівській області; Категорія - органи державної влади та органи місцевого самоврядування - правоохоронні органи держави; місцезнаходження - 79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3; ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 40108833.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Повнораціонний сухий корм для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід» ДК 021:2015 – 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин» в кількості 5508 кілограм.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями (UA-2024-01-10-009496-a ).

Розмір бюджетного призначення: сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у послуг за рахунок коштів державного бюджету на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної

вартості предмета закупівлі: 495 720,00 грн.


Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості послуги методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, 

торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з проведенням моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі.


Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Повнораціонний сухий корм Bavaro FORCE (преміум раціон) або еквівалент для годування службових дорослих активних собак середніх та крупних порід.

СКЛАД: зернові, м'ясо і побічні продукти тваринного походження, 
побічні продукти рослинного походження, масла і жири, мінеральні речовини. 
ДОБАВКИ аналітичні компоненти
Кількість:
протеїн не менше 28,0%
жири не більше 16,0%
зола не більше 6,3%
клітковина не більше 2,0%
кальцій не менше 1,3%,
фосфор не менше 0,9%,
 
Харчові добавки
Кількість: (на 1 kg (кг) корму )
Вітамін А не більше 13 000 МО,
Вітамін D3 не більше 1300 МО,
Вітамін Е не менше 90 мг,
Залізо не менше 135 мг,
Цинк не менше 120 мг,
Марганець не менше 12 мг,
Мідь не менше 16 мг,
Йод не менше 1,5 мг,
Селен не менше 0,2 мг.

Термін придатності Товару повинен бути не менше ніж 12 місяців з дня його виготовлення. Строк придатності товару повинен становити не менше 90% від терміну зберігання продукції з дня поставки його на склад Замовника.

Зовнішній вигляд: чистий, без сторонніх домішок, сипкий, без грудочок, комків. З характерним для корму запахом.

Якість товару, що поставляється Постачальником повинна відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів на цей вид товару відповідно до ДСТУ/ГСТУ/ГОСТ/ТУ.

При постачанні товару пред’явлення Постачальником документів, що підтверджують якість товару на всю партію є обов’язковим, а саме: декларація виробника (якісне посвідчення) та/або експертний висновок (протокол досліджень).

Якщо на закупівлю пропонується еквівалентний Товар інший, ніж визначений у тендерній документації, то якісні характеристики еквівалентного сухого корму для службових собак, який пропонується Учасником на закупівлю, 

повинні відповідати якісним характеристикам сухого корму, вказаним в тендерній документації або бути кращими. Для підтвердження Учасник торгів повинен надати в складі пропозиції документальне підтвердження цього факту у виді таблиці з порівняльними характеристиками кормів.

Під час отримання товару Замовник має право зробити вибіркову (часткову) перевірку товару на якість з поширенням результатів перевірки якості будь-якої частини товару на всю партію.

 • В разі виявлення неякісного товару Постачальник зобов’язаний замінити цей товар на якісний товар протягом п’яти робочих днів.

Витрати на лабораторне дослідження товару відшкодовує Постачальник в повному обсязі.

Якість товару має відповідати загальнообов’язковим вимогам, встановленим державними стандартами та технічними умовами, діючими в Україні для даного виду Товару, а також вимогам і стандартам виробника товару відповідним документом передбаченим законодавством для товарів даного виду.

Доставка до місця призначення, навантаження та розвантаження товару на склад Замовника здійснюється Постачальником за власний рахунок.

Строк поставки Товару: Поставка товару здійснюється щомісячно партіями (частинами) за заявкою Замовника протягом року до 15 грудня 2024 року на умовах укладеного договору. Постачальник повинен протягом 2 (двох) днів з дня отримання заявки від Замовника поставити партію Товару відповідно до наданої заявки.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux