Меню

2,5 тисячі доларів за продовження інвалідності – на Львівщині судитимуть посадовця однієї з лікарень

Опубліковано 15 грудня 2025 року о 11:30

Заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності однієї з центральних районних лікарень вимагав вказану суму за прийняття експертною групою позитивного рішення щодо продовження пацієнту третьої групи інвалідності. 

При цьому, посадовець вимагав неправомірну вигоду усвідомлюючи, що хворий має усі законні підстави для продовження інвалідності.

Зловмисника викрили слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області.

20 травня правоохоронці затримали заступника директора лікарні в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України у його службовому кабінеті після одержання ним неправомірної вигоди у сумі 2,5 тисячі доларів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Санкція статті передбачає покарання - штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Процесуальне керівництво здійснювала Львівська обласна прокуратура.


Відділ комунікації поліції Львівської області


1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux