Будь помітним: поліцейські Львівщини нагадують дітям про безпеку на дорозі
Інспектори ювенальної превенції поліції Львівщини активно продовжують профілактичну роботу з дітьми, проводячи в навчальних закладах заняття з безпечної поведінки на дорозі. Під час заходів наголошують на необхідності користуватися світлоповертальними елементами в темний час доби та дотримуватися Правил дорожнього руху.
Заняття ювенальні інспектори проводять як у школах, так і в садочках. З малюками інтерактивні тренінги відбуваються в ігровій формі з макетами дорожніх знаків. А на уроках зі старшими дітками поліцейські акцентують на правилах безпечного пересування на велосипедах, самокатах, гіробордах, а також на потребі обов’язково носити світловідбивні елементи в темний час доби.
«Безпека дітей – це наш пріоритет. Ми постійно нагадуємо малечі та школярам про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та носіння флікерів. Адже світлоповертальні елементи – важливий компонент безпеки для тих, хто пересувається пішки або на велосипеді в умовах поганої видимості. А флікер допомагає водієві вчасно помітити пішохода», – зазначила начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини майор поліції Ольга Ковальчук.
Відділ комунікації поліції Львівської області