На Львівщині дві пенсіонерки віддали телефонним шахраям понад 80 тисяч гривень – поліцейські встановлюють особи зловмисників

офіційно

В обидвох випадках аферисти заволоділи грошима потерпілих нібито для «порятунку» родичів. Правоохоронці вкотре закликають: щоб не стати жертвами шахраїв, які від імені поліцейських вимагають гроші на лікування родичів, які скоїли чи потрапили у ДТП,  негайно телефонуйте на лінію 102.

Так, 1 лютого до поліції звернулася 84-річна мешканка міста Трускавець, яка віддала невідомим 30 тисяч гривень. Як встановили співробітники відділення поліції № 2 Дрогобицького районного відділу поліції, близько 16.00 їй зателефонував невідомий чоловік, який назвався працівником поліції та  повідомив, що її син скоїв ДТП, у результаті якої загинула жінка, а сам  потрапив у лікарню, тому йому потрібні кошти на лікування в сумі 100 000 гривень. За деякий час до помешкання пенсіонерки прийшов невідомий з медичною маскою на обличчі, якому жінка передала усі свої заощадження - 30 тисяч гривень.

Того ж дня до поліції звернулася 72-річна львів’янка, яка повідомила, що невідомі особи заволоділи її грошовими коштами у сумі 35 тисяч гривень та 600 доларів США. Працівники відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції встановили, що невідомі вимагали у пенсіонерки гроші на лікування сестри, яка потрапила у  ДТП і негайно потребує допомоги.

За цими фактами відкриті кримінальні провадження. Співробітники територіальних підрозділів поліції вживають усіх заходів для встановлення осіб, причетних до шахрайства.

Правоохоронці вкотре закликають громадян: щоб не стати жертвою аферистів, які називаються поліцейськими та вимагають у вас гроші за порятунок чи лікування родичів, що нібито скоїли чи потрапили у ДТП, не панікуйте. Насамперед, зателефонуйте родичу, про якого йдеться, та з’ясуйте, що з ним насправді трапилося. А також повідомте про подію поліцію, зателефонувавши на лінію 102.

Будьте пильними та обережними, не дозволяйте аферистам ошукати вас!

Відділ комунікації поліції Львівської області