Одне з завдань, які ви виконуєте у зоні ООС – надання всебічної допомоги місцевому населенню – для цього ми й передаємо вам ці автомобілі, - Василь Віконський

офіційно

Сьогодні, 11 жовтня, очільник поліції Львівщини передав бійцям батальйону патрульної служби поліції спеціального призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області два службових автомобілі.

Те, що матеріально-технічне забезпечення бойового підрозділу поліції Львівщини невдовзі буде суттєво покращене, Василь Віконський пообіцяв бійцям батальйону три дні тому, зустрічаючи їх після чергової ротації з зони проведення ООС.

«Ми створимо для вас такі умови несення служби, щоб невдовзі батальйон був укомплектований особовим складом повністю – батальйон отримає автомобілі, зробимо ремонт у приміщеннях. І я запевняю – разом ми зробимо так, що бойовий підрозділ поліції на Львівщині буде виглядати гідно», – пообіцяв тоді очільник поліції Львівщини.

Вже за три дні бійці батальйону отримали два автомобілі – «SsangYong Action» та «Toyota Prius».

«В першу чергу автомобілями ми забезпечимо ті підрозділи, які мають безпосереднє відношення до охорони публічного порядку, у тому числі й у зоні проведення ООС – а потім усіх інших. Ми розуміємо, що ця техніка не пристосована для виконання бойових завдань, але перед вами стоїть й інше завдання – надавати всебічну допомогу місцевому населенню – от для цього ми й передаємо вам ці машини. З часом постараємось забезпечити вас автомобілями, які будуть мати серйозніший захист, щоб ви почувались у безпеці», звернувся до бійців Василь Віконський.

Відділ комунікації поліції Львівської області