Поліцейські Львівщини перевіряють дотримання додаткових карантинних обмежень

офіційно

 

Від учора, 8 січня, на всій території України запроваджено «карантин зимових канікул». Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності та громадян суворо дотримуватися протиепідемічних вимог.

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня, згідно постанови КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на Львівщині діють додаткові карантинні обмеження.

Поліцейські Львівщини контролюють дотримання карантину - створено додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами.

Протягом першої доби від запровадження «карантину зимових канікул», поліцейські Львівщини виявили 63 порушення карантинних вимог та склали адміністративні матеріали стосовно порушників. 

«Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з 

керівниками та працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами. Проте якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності», - зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності ретельно дотримуватися додаткових карантинних обмежень. А громадянам нагадують, що на весь період карантину заборонено перебування в громадських будівлях та громадському транспорті без масок.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області