На Львівщині встановлено розкрадання бюджетних коштів, призначених для ремонту дороги

економічні злочини

Підприємець-підрядник завдав територіальній громаді збитки на суму в понад 250 000 гривень.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області, слідчі Яворівського відділу поліції за процесуального керівництва  Городоцької місцевої прокуратури встановили, що сільська рада одного з районів Львівщини в 2018 році уклала з фізичною особою - підприємцем договір на проведення капітального ремонту дороги у населеному пункті. Кошторисна вартість робіт склала більше 1,1 мільйона гривень.

Проте, як встановили правоохоронці, до поданих актів було внесено завідомо недостовірну інформацію про обсяги фактично виконаних робіт, що підтверджується висновком судової будівельно-технічної експертизи. Через це на рахунок підприємця - підрядника безпідставно було перераховано грошові кошти в сумі 252,2 тисячі гривень, чим заподіяно збитки територіальній громаді на зазначену суму.

Підприємцю повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.191 КК України (розкрадання у великих розмірах). За скоєння цього злочину передбачене покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з  позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області.

за матеріалами УЗЕ у Львівській області