На Львівщині поліцейські викрили зловмисника, який незаконно зайняв комунальну землю та збудував на ній капітальну споруду
Встановлено, що у 2024 році 69-річний мешканець одного з сіл Золочівського району самовільно зайняв частину земельної ділянки площею 0,0112 га, яка перебуває у комунальної власності Золочівської міської ради та розташована поблизу вулиці Шашкевича у райцентрі.
Далі, не маючи дозвільних документів на користування чи права власності на цю земельну ділянку, а також дозвільних документів на здійснення будівельних робіт, він збудував там капітальну споруду та прибудову до неї.
Фігуранта викрили оперативники кримінальної поліції та слідчі Золочівського районного відділу поліції, за процесуальноно керівництва Золочівської окружної прокуратури.
Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.197-1 (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліціцї Львівської області