На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який незаконно зберігав боєприпаси
Правоохоронці вилучили зі сховку 15 предметів, схожих корпуси гранат різних типів, підшивачі, а також майже 1200 патронів різного калібру. За скоєне фігуранту, 35-річному мешканцю одного з сіл Золочівського району, загрожує покарання – до семи років позбавлення волі.
Зловмисника викрили працівники відділу реагування патрульної поліції спільно з оперативниками кримінальної поліції та слідчими Золочівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Золочівської окружної прокуратури.
Чоловік дотримувався заходів конспірації, тому боєприпаси зберігав у господарському приміщенні на території домогосподарства своєї родички, яка мешкає у сусідньому селі.
7 травня під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили зі сховку 15 предметів, схожих на корпуси гранат різних типів, підривачі, а також майже 1200 патронів різного калібру. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження.
Фігурант був затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід. Також правоохоронці встановлюють походження боєприпасів.
Відділ комунікації поліції Львівської області