Меню

На Львівщині судитимуть наркоділка, екстрадованого з Німеччини, який переховувався від слідства майже вісім років

Опубліковано 08 січня 2026 року о 10:00

Завдяки міжнародній співпраці, 61-річного мешканця Шептицького, який постачав наркотичні засоби на територію Шептицького району, а згодом переховувався від слідства за кордоном, було екстрадовано з Федеративної Республіки Німеччина для притягнення до кримінальної відповідальності в Україні.

Як встановили оперативники Управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини, фігурант виконував роль постачальника у складі організованої злочинної групи, яка займалася збутом наркотичних засобів на території Шептицького району.

Крім нього до складу злочинної групи входило подружжя місцевих мешканців. Чоловік відповідав за координацію незаконної діяльності групи, закупівлю сировини та безпосереднє виготовлення з неї опію. Його дружина теж займалася закупівлею сировини, а також збутом наркотичного засобу.

У 2017 році правоохоронці припинили діяльність організованої злочинної групи. Постачальникові суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.  Вийшовши під заставу, зловмисник залишив територію України та оселився у Німеччині, намагаючись уникнути кримінального переслідування. Проте завдяки міжнародній співпраці працівникам Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Львівщини вдалося в грудні минулого року домогтися екстрадиції фігуранта.

Слідчі Шептицького районного відділу поліції досудове розслідування, розпочате за ч.3 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в складі організованої групи) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.15, ч.3 ст.307 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також закінчений замах на незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів в складі організованої групи, вчинений повторно), Кримінального кодексу України, завершили. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Обвинуваченому, який перебуває під вартою, загрожує покарання – позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Шептицька окружна прокуратура.


Відділ комунікації поліції Львівської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux