Наркотиків та психотропів на 1,2 млн грн: на Львівщині правоохоронці завершили третій етап спецоперації «Рубікон»
У період від 18 серпня до 23 серпня оперативники Управління бротьби з наркозлочинністю у Львівській області спільно із співробітниками територіальних підрозділів поліції Львівщини та за процесуального керівництва органів прокуратури проводили відпрацювання території міста Львова та Львівської області з метою виявлення та затримання осіб, які налагодили виробництво і збут наркотичних засобів та психотропних речовин.
Під час відпрацювання правоохоронці викрили 7 осіб, причетних до незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин. Усі вони були затримані в порядку ст.208 та ст.615 Кримінального процесуального кодексу України. Встановлено, що затримані виконували функції так званих закладчиків, складменів та відправників для Інтернет-магазинів в месенджері Телеграм. Також вони розповсюджували наркотичні засоби і психотропні речовини, розміщуючи «закладки» у різних районах Львівщини та здійснюючи відправлення через логістичні компанії і таксі.
Усім затриманим повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.307(Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, зокрема: 2 особам - без права внесення застави, 5 особам - з правом внесення застави.
Від початку спецоперації поліцейські Львівщини вилучили з незаконного обігу близько 3 кілограмів наркотичних засобів та психотропних речовин. Зокрема: 1194 грами канабісу, 623 грами гашишу, 705 грамів мефедрону, більше 41 грама PVP, 50 грамів амфетаміну, 171 грам МДМА, 64 марки LSD, 19 пігулок Бупренорфіну та 4 грами псилоцибінових грибів. Приблизна вартість вилучених наркотичних засобів і психотропних речовин за цінами «чорного» ринку становить понад 1,2 мільйони гривень.
Відділ комунікації поліції Львівської області