Меню
Оголошення про заміщення вакантної посади інспекторського складу у відділ підтримки та контролю управління головної інспекції ГУНП у Львівській області
Опубліковано 31 жовтня 2023 року о 11:11

Оголошення про заміщення вакантної посади інспекторського складу у відділ підтримки та контролю управління головної інспекції ГУНП 

у Львівській області 


Управління головної інспекції (далі – УГІ ГУНП) є структурним підрозділом Головного управління Національної поліції у Львівській області (далі – ГУНП), який здійснює контроль за службовою діяльністю структурних підрозділів ГУНП, сприяє вдосконаленню їх службової діяльності та зміцненню службової дисципліни.

Діяльність УГІ ГУНП зосереджено насамперед на сприянні вдосконаленню службової діяльності працівників органів поліції та зміцненню їх службової дисципліни, а також здійснення реалізації державної політики у сфері дотримання прав людини під час надання поліцейських послуг.

Основними завданнями УГІ ГУНП є: 

Проведення заходів з контролю за службовою діяльністю підрозділів Головного управління, оптимізації управлінських процесів, сприяння ефективній професійній діяльності поліцейських, державних службовців та інших працівників підрозділів Головного управління, дотримання ними службової дисципліни.

Моніторинг діяльності підрозділів Головного управління з метою виявлення тенденцій та чинників, які негативно впливають на ефективність виконання поліцейськими покладених на них завдань і функцій, ужиття в межах компетенції заходів щодо їх усунення, у тому числі шляхом надання пропозицій і рекомендацій керівництву підрозділів Головного управління.

Забезпечення реалізації в органах (підрозділах) поліції принципу дотримання прав людини під час застосування поліцейських заходів.

Координація діяльності підрозділів Головного управління, у тому числі шляхом участі в підборі, мотивуванні, та здійснення контролю за роботою працівників цих підрозділів.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення підрозділів Головного управління, зокрема, упровадження та застосування в їх роботі ефективних методів, критеріїв, алгоритмів, механізмів та інструментів підтримки і контролю.

 1. Посада інспектора відділу підтримки та контролю. 

Серед основних завдань:

1.1 аналіз управлінської діяльності керівників органів/підрозділів поліції та розроблення пропозицій щодо її вдосконалення;

1.2 участь у розробленні критеріїв оцінювання ефективності професійної діяльності працівників поліції;

1.3 моніторинг та перевірка службової діяльності поліції з метою виявлення проблемних питань у роботі;

1.4 підготовка рекомендацій керівництву органів (підрозділів) поліції щодо поліпшення та оптимізації службової діяльності, усунення негативних чинників, що на неї впливають;

1.5 отримання зворотного зв’язку від осіб, які зверталися до поліції, з метою оцінки якості, повноти та ефективності надання поліцейських послуг та оперативності реагування.

ВИМОГИ ДО ВСІХ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ІНСПЕКТОРСЬКІ ПОСАДИ В УГІ ГУНП:


Загальні:

діючий працівник поліції;

вища юридична освіта;

знання основних правових засад діяльності поліції;

упевнений користувач ПК (Word, Excel, PowerPoint).

До особистих якостей:

доброчесність та бездоганна репутація;

сумлінність;

здатність до критичного та аналітичного мислення;

особиста відповідальність.

Знання законодавства:

Конституція України;

Основні положення Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення;

Закони України «Про Національну поліцію», «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та ін.

Додаткові:

готовність до проходження тестування на поліграфі;

готовність до відряджень;

готовність до проходження стажування;

наявність водійських прав та уміння водінню автомобілем.

Якщо вас цікавить вакантна посада Вам необхідно:

 1. Заповнити АНКЕТУ.doc встановленої форми.  ( загрузити тут інспектори УГІ.doc )

 2. Отримати за місцем роботи службову характеристику, в підрозділі кадрового забезпечення біографічну довідку.

 3. Надіслати анкету, службову характеристику, біографічну довідку та сертифікати про знання української (обов’язково) і іноземної мови (за наявності) на електронну адресу vidbir@lv.police.gov.ua. до 27 жовтня 2023 року. Деталі за телефоном – 0676120230.

 Після опрацювання та перевірки інформації кандидатів буде запрошено до м. Львова на співбесіду з консультативною комісією для перевірки рівня професійної підготовки і вивчення особистих якостей.

 АНКЕТА  інспектори УГІ.doc


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux