Поліція охорони Львівщини пропонує GPS-моніторинг

поліція охорони

Зараз в країні гостро стоїть проблема незаконних заволодінь транспортних засобів. Щоб вберегти машину від злочинців, власники вдаються до багатьох засобів – від простих «секреток» до встановлення найсучасніших сигналізацій

.

Управління поліції охорони у Львівській області використовує найсучаснішу техніку та системи стеження. Одна з таких – програмний комплекс Wialon. Він передбачає моніторинг транспорту з використанням технологій супутникового та мобільного зв'язку. Його можливо використовувати як на власному транспорті, так і на автівках компанії, що дає можливість стежити не тільки за пересуванням, але і за витратами пального, його зливом, пробігом.

Індивідуальна система супутникового стеження GPS дає можливість визначити місцезнаходження об’єкта як в реальному часі, так і в ретроспективі. Історія маршрутів пересування відображається на електронних картах у вигляді маячків червоного кольору, повторюючи шлях на місцевості. Також є можливість встановлення так званої «тривожної кнопки» в автомобілі. У випадку загрози, після її натискання на допомогу прибуде спеціальний підрозділ працівників поліції охорони.

Водії Львівщини вже користуються такими послугами поліції охорони. Система використовує Інтернет-мережу, доступ до інформації про об'єкт можна отримати з будь-якої точки світу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Управління поліції охорони у Львівській області