Поліцейські Львівщини долучилися до ветеранського пікніка
Для ветеранів та поранених захисників організували сімейний відпочинок у дружній атмосфері на Ясниському кар’єрі.
Ініціатором заходу стала громадська платформа для об’єднання та підтримки ветеранів усіх підрозділів «Ветеранський корпус Львівщини». До нього долучилися помічник очільника поліції Львівщини з питань ветеранської політики капітан поліції Володимир Федьків та провідний консультант очільника поліції Львівщини з питань ветеранської політики Василь Іванович.
Подібні заходи є складовою комплексної підтримки ветеранів та поранених бійців, спрямованої на покращення їхнього психоемоційного стану, соціальну адаптацію та відновлення після пережитих випробувань.
У сімейному відпочинку взяли участь понад 200 ветеранів. Ясниський кар’єр на один день став простором для спілкування, відпочинку та підтримки. Учасники зібралися просто неба, де ветерани й родини захисників мали можливість провести час разом у теплій і невимушеній атмосфері, познайомитися з іншими сім’ями ветеранів та відпочити від повсякденних турбот.
Для наймолодших гостей підготували розважальну програму. Діти мали можливість провести час на свіжому повітрі та взяти участь у спортивних іграх.
«Такі зустрічі мають важливе значення для ветеранської спільноти. Вони допомагають захисникам і їхнім родинам відчути увагу, підтримують неформальне спілкування, допомагають покращити емоційний стан та сприяють психологічному відновленню», – зазначив помічник очільника поліції Львівщини з питань ветеранської політики капітан поліції Володимир Федьків.
Відділ комунікації поліції Львівської області