Поліцейські Львівщини провели профорієнтаційні заходи для школярів
Працівники відділу організації відділу управління кадрового забезпечення Головного управління поліції у Львівській області та сектору ювенальної превенції та кадрового забезпечення Львівського районного управління поліції №2 спільно з курсантами Національного державного університету внутрішніх справ, які проходять стажування, провели профорієнтаційні наради з учнями шкіл Львівщини.
Зустрічі відбулися в школах м. Львова, Золочівського району та Теренінгового центру поліції, куди відразу запросили учнів. Також до заходів долучилися бійці батальйону поліції особливого призначення та вибухотехнічної служби.
Під час лекцій правоохоронці ознайомили старшокласників зі спеціальною службою поліції, умовами вступу до відомчих закладів освіти та перспективами професійного розвитку. Крім того, для учнів провели практичні заняття з домедичної підготовки, а також розповіли про правила виявлення безпеки при проведенні перевірених і вибухонебезпечних предметів.
Школярі активно долучалися до заходів, із зацікавленням сприймали нову інформацію та ставили запитання поліцейським та інструкторам.
Відділ комунікацій поліції Львівської області