Меню

Програма працевлаштування ветеранів, започаткована МВС України, запрацювала на Львівщині

Опубліковано 27 липня 2025 року о 08:00

Начальник поліції Львівщини Олександр Шляховський, його радник із питань ветеранської політики Василь Іванович та начальник Управління кадрового забезпечення поліції Львівщини полковник поліції Олександр Баклан провели співбесіди щодо працевлаштування на вакантні посади у поліції з двома ветеранами, які повернулись з фронту та пройшли лікування після отриманих поранень.

Програма соціалізації й працевлаштування ветеранів була розроблена МВС України для того щоб люди, які повертаються з війни, відчували підтримку та допомогу.

Бажаючим пропонуватимуть обійняти вакантні посади в правоохоронних органах, зокрема в Національній поліції, Державній прикордонній службі, Сервісних центрах, Міграційній службі та в Державній службі з надзвичайних ситуацій.

25 липня відбулись перші співбесіди з двома ветеранам, які подали заявки щодо працевлаштування у поліції Львівщини.

Назар Овчар, доброволець, у недалекому минулому – старший сержант поліції. з 2023 року ніс службу в Об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції «Лють», виконував бойові завдання, у боях під Кліщіївкою отримав важке поранення. Після лікування та реабілітації був визнаний непридатним до служби за станом здоров’я через дисфункцію руки. Претендує на посаду фахівця Центру швидкого реагування на злочини та події.

«До війни працював на виробництві, до силових структур відношення не мав. Воював, отримав мінно-вибухове поранення. Навіть не знаю точно скільки уламків з мене вийняли за півтора роки лікування, але залишилось чимало. Через наслідки служити далі не міг, але довідався про програму підтримки ветеранів – зголосився, отримав кілька пропозицій роботи в поліції, обрав те, що до душі, і відповідно до стану здоров’я, зараз проходжу співбесіду», - розповідає Назар.

Вільям Зейдан – у березні 2022 року добровільно вступив у лави Національної Гвардії України, знищував ворожі танки на Донецькому напрямку. Військове звання – сержант. Під час виконання бойового завдання отримав поранення та після майже річного лікування був визнаний непридатним до служби через дисфункцію ноги. Претендує на посаду працівника автогосподарства поліції Львівщини.

«Працював водієм-далекобійником. У перші дні війни повернувся з Польщі, сказав дружині, що йду у поліклініку, а сам тим часом пішов у воєнкомат. Досвіду служби ніякого не мав, лише бажання захищати Україну. Отримав поранення ноги на Донецькому напрямку. Оскільки в попередньому житті був далекобійником, сподіваюсь, в зможу застосувати свої навички в автогосподарстві», - розповідає Вільям.

Обоє відзначають, що програма соціалізації ветеранів – надзвичайно важлива. Особлива її цінність в тому, що люди, які пройшли війну, лікування та довгий шлях реабілітації не залишаються наодинці зі своїми проблемами та спогадами, а отримують реальну можливість влаштуватись на роботу, заробляти та утримувати свої сім’ї.

Під час добору кандидатів на посади враховуються особливості кожного, зокрема – характер отриманих поранень та травм, освіта, досвід, можливості, а також особисті побажання.

знайомитись з вакансіями та записатись на співбесіду можна, звернувшись до управління кадрового забезпечення за номером телефону:  +38 (032) 258 69 15

Відділ комунікації поліції Львівської області

1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux