Меню
Психологи поліції Львівщини вітають колег з Всесвітнім днем психічного здоров’я
Опубліковано 10 жовтня 2023 року о 14:26

Поліцейські – психологи проводять психоедукаційні заходи з метою популяризації роботи служби психологічного забезпечення

10 жовтня щорічно у світі відзначають Всесвітній день психічного (ментального) здоров’я, яке передбачає стан добробуту, в якому людина здатна реалізовувати свій потенціал, долати щоденні стреси, ефективно й плідно працювати та робити внесок в життя своєї спільноти, можливість керувати своїм життям та активно долати поточні виклики, а також здатність отримувати задоволення у повсякденному житті.

В умовах війни актуальність турботи про свій психоемоційний стан зростає, тому потреба у фаховій допомозі та підтримці з боку відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення збільшується. Саме на таку допомогу орієнтована Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», що створена за ініціативи першої леді України Олени Зеленської, та має на меті допомогти кожному знайти джерело сили, принципи якої застосовують у своїй повсякденній діяльності наші психологи.

Психологи відділу психологічного забезпечення УКЗ постійно здійснюють психопрофілактичні заходи з особовим складом, який приймав участь у відсічі та стримуванні збройної агресії рф проти України, спрямовані на стабілізацію психоемоційного стану та відновлення, запобігання виникненню негативних постстресових та посттравматичних симптомів, зокрема з працівниками, які отримали поранення при виконанні службових та службово-бойових завдань, членами їхніх сімей тощо.


«Відновимо людину – людина відновить усе!»

 

Фахівці психологічної служби проводять психоедукаційні заняття з питань запобігання виникнення професійного вигорання, розширення діапазону персональних ресурсів, менеджменту роботи зі стресовими реакціями та розвитку резильєнтності, опанування складних емоцій, навчання прийомів надання першої психологічної допомоги тощо. Усі вказані заходи орієнтовані на зміцнення та зростання стресостійкості поліцейських до надзвичайних ситуацій, у яких вони несуть службу, та є ефективним способом пережити кризові умови сьогодення.

 

«Піклування про ментальне здоровя має стати звичною відповідальністю кожного»


Психологи поліції Львівщини бажають поліцейським зберігати душевну рівновагу, зміцнювати свої психологічні ресурси та опори і за необхідності звертатися по допомогу до фахівців відділу психологічного забезпечення для відновлення психічного благополуччя, що особливо актуально під час війни.

Більш детальну інформацію про діяльність психологів поліції Львівщини можна дізнатися на їхній сторінці: https://www.facebook.com/Психологічна-служба-УКЗ-ГУНП-у-Львівській-області-345805852273093/.


За матеріалами відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Львівській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux