У Львові поліцейські викрили зловмисника, який отримав доступ до банківського рахунку знайомого та заволодів його коштами
Мешканця Стрийського району віком 31 рік, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими Львівського районного управління поліції №2, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури.
Як встановили правоохоронці, 8 березня зловмисник викрав у знайомого мобільний телефон, змінив пароль до банківського застосунку, отримав у такий спосіб доступ до банківської карти власника телефону та в подальшому знімав з його рахунку кошти, а також оплачував покупки в інтернет-магазинах.
Загальна сума збитків, які він завдав потерпілому становить майже 40 тисяч гривень.
23 квітня слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України, ч.2 ст.15 – ч.4 ст.185 (Замах на крадіжку) Кримінального кодексу України та ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному - позбавлення волі на строк до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Львівської області
