У Стрию поліцейські викрили зловмисника, який розповсюджував субутекс
Встановлено, що 53-річний житель Стрия збував наркозалежним мешканцям міста та Стрийського району нарковмісні таблетки субутекс способом «із рук в руки». За скоєне йому загрожує покарання – позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Зловмисника викрили оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники групи оперативного реагування Стрийського районного управління поліції, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури.
Правоохоронці задокументували кілька фактів збуту зловмисником пігулок. Під час санкціонованого обшуку, проведеного за місцем його проживання, поліцейські виявили та вилучили наркотичний засіб, зовні схожий на субутекс, засоби пакування, мобільний телефон, банківські картки, грошові кошти, виручені від протиправної діяльності, та інші речові докази причетності до вчинення кримінального правопорушення. Усе вилучене було скеровано на дослідження у Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Львівської області