У Трускавці внаслідок зіткнення з автомобілем травмований велосипедист – поліцейські встановлюють обставини
Дорожньо-транспортна пригода сталася 23 липня, близько 19.25, на вулиці Сагайдачного у місті Трускавець Дрогобицького району.
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобіля BMW 525, яким керувала 50-річна місцева мешканка, та велосипеда під керуванням 32-річного жителя одного з сіл Золочівського району.
Внаслідок ДТП кермувальник двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.
За фактом слідчі відділення поліції №2 Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Відділ комунікації поліції Львівської області